Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo dubnové číslo ČD pro vás!

29.03.2023 06:03

Osobností dubnového magazínu ČD pro vás je zpěvačka, herečka a závodnice rallye Olga Lounová, rozená Pytlounová. Znát ji můžete z řady filmů a seriálů, jako je například Ošklivka Katka nebo Vyprávěj. Jako zpěvačku jí proslavil především hit Láska v housce s Xindlem X z roku 2010. Začátkem následujícího roku pak vydala svou první studiovou desku Rotující nebe. Dařilo se jí i v zahraničí, jednu ze svých písní vydala v Los Angeles. Nedávno se ve svých 41 letech stala maminkou dcery Arianne, i přesto neztrácí svou pověstnou energii a letos chystá koncertní turné v Pardubicích (20. dubna), Brně (27. dubna), Českých Budějovicích (4. května) a Karviné (18. května). Mimo zpěv a skládání textů se také aktivně věnuje sportu, trénuje thajský box, dělá akrobacii, pole dance a ráda závodí ve sportovních autech. Jak se dostala k práci v Los Angeles a co ji přivedlo k rychlým autům? Nejen to se dozvíte v rozhovoru s Olgou Lounovou.

Tušíte, co v 19. století změnilo transport po celém světě a ovlivnilo rozvoj zemí i měst? Byly to ocelové rovnoběžky. Berlín je toho ukázkovým příkladem, železnici najdete i v samotném srdci tohoto města. Mnohé by ale překvapilo, že německá metropole je jednou z nejmladších v Evropě. Jak se vyvíjel rozsáhlý dopravní systém města, které má dnes skoro 5 milionů obyvatel? O tom se dočtete v železniční rubrice. Úplně jiný příběh je to třeba v Egyptě, kam vás zavede dubnový cestopis. Tady skončíte pravděpodobněji ve starém bílém taxíku bez taxametru a klimatizace. I to má ale své kouzlo při projížďce Káhirou za pyramidami, jedním ze sedmi divů světa. Když se ale vrátíme zpět k naší dopravě, cestující chtějí vlaky rychlé, spolehlivé a v neposlední řadě také bezpečné. Proto mnohé jistě potěší nově stanovená povinost policistů v civilu, ve vlacích národního dopravce jsou teď povinní pomoci vlakovým četám při řešení případných incidentů. Více o zvyšování bezpečnosti při cestování vlakem se dozvíte v rubrice ČD servis. V sekci zábava můžete zavzpomínat na duben 1983, třeba na dobrého vojáka Švejka nebo tehdy osmnáctiletého hráče pardubické Tesly Dominika Haška, který se ještě týž rok dostal do draftu NHL. A jelikož se blíží Velikonoce, objevte tipy na naše nádivky, jsou skvělé nejen jako příloha. To vše a mnoho dalšího najdete v dubnovém vydání ČD pro vás.

Také v dubnovém čísle na vás čeká opět mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře jsou například voucher na film Šoumen krokodýl nebo tituly od nakladatelství Albatros. Soutěžit můžete také o poukázky do obchodní sítě PONT a Skupinovou víkendovou jízdenku ČD. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 19. dubna 2023. Soutěžit můžete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy a do speciálních stojanů vybraných železničních stanic. Pospěšte si je o něj velký zájem. Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách dubnového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 20. dubna 2023.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až jednoho milionu.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2023, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑