Reklamní magazín Českých drah


Fotografická soutěž

Zpracuj zadání svým pohledem a získej honorář až 3 000 Kč

Baví vás fotografovat a myslíte, že máte na to stát se profesionálním reportérem, reklamním fotografem či tvůrcem na volné noze? My vám dáme příležitost si to nezávazně vyzkoušet a těm nejlepším vyplatíme honorář. Nejpovedenější díla budou oceněna honorářem ve výši 3 000, 2 000 a 1 000 Kč  (1., 2. a 3. místo).

Výherní fotografie za měsíc srpen 2017

Téma

Datum zaslání Hlasování Datum vydání

VOLNÁ
TVORBA

2.  - 12. srpna

13. - 20. srpna 30. srpna 2017

VOLNÁ

TVORBA

4.  - 14. září 15. - 22. října 4. října 2017

1. místo - Poslední výdech, Martin Planka, 28 let  2. místo - Paleta barev, Filip Rákoczy, 18 let  3. místo - Kuk, David Stejskal, 16 let

Témata

Po náročných dvanácti fotografických disciplínách zaslouží soutěžící trochu oddechu, a tak několik dalších soutěžních kol ponecháváme bez tematického zadání. Foťte a posílejte tedy vše, co vás baví či zajímá a o čem se domníváte se, že může oslovit i druhé.

Pravidla

Do jednoho soutěžního kola je možné zaslat maximálně 3 fotografie. Snímky zasílejte prostřednictvím nahrávacího formuláře zobrazeného na těchto stránkách ve vyhlášených termínech (viz tabulka) ve formátu JPEG a nezmenšujte je, aby byla možná jejich případná reprodukce v tištěné podobě. Redakce magazínu po uzávěrce daného zadání vybírá ze všech zaslaných snímků 20 finalistů, kterým čtenáři následně na těchto webových stránkách mohou dát svůj hlas. Hlasovat je možné ve stanovených termínech (viz tabulka) a pokaždé pouze jednou. Hlasy z dočasných e-mailových adres se nezapočítávají. Vítězná díla jsou následně zveřejněna v aktuálním vydání ČD pro vás a na těchto webových stránkách. V každém soutěžním kole vyhlašujeme 3 výherce. Soutěž je omezena věkovým rozmezím 14–35 let.

Hlasování o nejlepší fotografii

Dejte hlas své oblíbené fotografii a rozhodněte o výherci! Sdílejte soutěžní snímky na Facebooku a zvyšte tak šanci na výhru. Hlasovat je možné pouze s použitím formuláře, který se zobrazí po kliknutí na jednotlivé snímky (laiky se do hlasování nezapočítávají). Termíny pro hlasování jsou v horní tabulce.

Poznámka: Dle platné legislativy jsou honoráře poníženy o daň z příjmu, která činí 15 %.


Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 145 000 výtisků a pravidelně si ho přečte 1 000 000 čtenářů.

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích a výhercích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2017, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Předplatné a inzerce

+420 720 797 020

Nahoru ↑