Reklamní magazín Českých drah


Předplatné

ČD pro vás a Železničář

Nedaří se vám pokaždé sehnat aktuální číslo magazínu ČD pro vás na vašem nádraží či ve vlaku? Navzdory nákladu 100 000 výtisků měsíčně se díky velkému zájmu ze strany cestujících něco takového opravdu může stát. Objednejte si ČD pro vás až domů a budete mít jistotu, že magazín dostanete pohodlně až do vaší poštovní schránky prakticky v den vydání. Měsíčně vás to bude stát jenom 30 Kč.

Kromě ČD pro vás naše redakce vydává i interní oborový magazín Železničář, který nově vychází jako měsíčník v rozsahu 40 stran, a je určený pro zaměstnance Skupiny ČD, odbornou veřejnost a železniční fandy. I ten je možné si předplatit a získat tak navíc postupně 4 tematické oboustranné plakáty. Zároveň nabízíme zvýhodněné předplatné obou periodik.

Roční předplatné ČD pro vás činí 360 Kč, v případě Železničáře vás roční předplatné vyjde na 500 Kč. Zvýhodněné roční předplatné ČD pro vás a Železničáře (Výhodný balíček) činí 720 Kč. Předplatné platí pouze po ČR!

Dotazy k předplatnému obou periodik či žádosti o vystavení dárkového poukazu pište na .

ČD Body

V rámci bonusového programu ČD Body je možné za nasbírané body získat roční předplatné magazínu ČD pro vás i oborového časopisu Železničář. Stačí do formuláře níže vyplnit adresu, kam chcete, aby bylo předplatné zasíláno, a doplnit kód z vygenerovaného voucheru. Upozorňujeme, že přihlášení k odběru v době kratší než 30 dní před distribucí nejbližšího čísla může znamenat zahájení odběru až od čísla následujícího po nejbližším. Kompletní podmínky programu a registraci najdete na www.cd.cz/eshop v sekci Věrnostní program.

 

Předplatit si lze pouze čísla vydaná po přijetí objednávky!

Máte-li zájem o předplatné, vyplňte prosím kontaktní formulář

Typ předplatného *

 Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 145 000 výtisků a pravidelně si ho přečte 1 000 000 čtenářů.

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2021, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑