Reklamní magazín Českých drah


První letošní číslo ČD pro vás je na světě!

03.01.2019 23:59

Lednový magazín ČD pro vás přináší rozhovor s kavárníkem Ondřejem Kobzou. Provozovatel nevšední kavárny, kulturní aktivista a obyvatel středověkého hradu oslavil nedávno čtyřicítku. Hlavou se mu honí tisíce nápadů na to, jak zlepšit život ve městě. Jeho cíle jsou prosté – dostat lidi do ulic a zprostředkovat jim zábavu, interakci a prožitek. Třeba pomocí pian volně instalovaných v ulicích a na nádražích,na která si může kdokoliv zahrát a zpříjemnit tak den nejen sobě, ale i kolemjdoucím.

Rubriku 100 let spolu nahradil první díl nové rubriky Záhady na dosah ruky od záhadologa Arnošta Vašíčka. Zajímá vás tajemná historie templářského řádu v Čechách? Nalistujte stranu 26. V rubrice Cestování po ČR se můžete nově vydat turistickou stopou do údolí Moravice, a pokud jste spíše na horské výšlapy, nenechte si ujít tipy na výlety po Tatrách v rubrice Vlakem po Evropě, nebo cestopis, který vás zavede až na vrchol písečných dun v Maroku.

V lednovém čísle se také můžete těšit na novinky v zábavné části. Na straně 58 se budeme věnovat událostem ze sportu a stránka 63 vás pobaví mnoha zajímavostmi z etikety.

Čeká na vás také mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře jsou například knihy Největší tajemství templářů, Špatná dcera, produkty nového českého filmu Narušitel, či poukázky do obchodní sítě PONT a Kilometrické banky ČD.Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 16. ledna 2019. Soutěžit můžete zde.

Už nyní se můžete také účastnit nových fotografických soutěží. Buďte spolutvůrci nové rubriky Vlakem po Evropě a sdílejte s námi vaše příběhy a fotky z cest. Fotosoutěž s tématem Člověk a železnice nahradilo nové téma „Kde bychom železnici nečekali“. Chcete o něm vědět více? Navštivte webové stránky ČD pro vás zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy, do speciálních stojanů více než 300 železničních stanic i do vybraných obchodních center a čerpacích stanic. Pospěšte si, o časopis je velký zájem.

Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 17. ledna 2019.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑