Reklamní magazín Českých drah


První letošní číslo ČD pro vás je na světě!

05.01.2021 08:00

Vítejte v roce 2021! Loňský ročník ČD pro vás je za námi a s ním i pár stálých rubrik, které jsme nahradili novými, neokoukanými. Jste zvědaví, co nového v nich najdete? V sekci Cestování po ČR, v němž zavítáme na Kolínsko, připravila redakce hned několik novinek. V rubrice Aby děti nezlobily načerpejte mnoho tipů na výlety po českých regionech přímo ušitých na míru všem neposedným dětem. Jste-li fandy filmů z českého prostředí, stačí nalistovat zbrusu novou rubriku Slavná filmová místa. Milovníky historie potěší podrubrika Tudy kráčely dějiny. Na změny se můžete těšit také v oddychové části magazínu, v níž najdete například novou pravidelnou “retro” rubriku Takoví jsme (ne)byli, gurmánský Bistrofood či jazykovědnou rubriku Hezky česky.

Máte po vánočníM kolotoči chuť na odpočinek? Přečtěte si třeba cestopis z USA, železniční téma o Eletromobilitě, či rozhovor s Bárou Basikovou. Zpěvačkou, jež se na české hudební scéně pohybuje bezmála čtyřicet let. Optimistkou, kterou jen tak něco nerozhodí. Při bilancování ale přiznala, že loňský rok byl pro ni velkým šokem a zklamáním. Ze dne na den se, stejně jako řada dalších umělců, ocitla bez práce. Místo aby se litovala, snažila se přebytek volného času využít na maximum a začala psát. Nad vodou ji nejvíc drží její tři děti – dvojčata Anna a Marie a syn Theodor.

V lednovém čísle na vás čeká opět mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře je například knihy Stopy neznáma a Falešná kočička, voucher na produkty z produkce locomotif.cz, či poukázky do obchodní sítě PONT a Kilometrické banky ČD. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 20. ledna 2021. Soutěžit můžete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy, do speciálních stojanů vybraných železničních stanic i obchodních center a čerpacích stanic. Pospěšte si, o časopis je velký zájem. Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách lednového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 21. ledna 2021.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑