Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo březnové číslo!

28.02.2017 00:30

V březnovém čísle magazínu ČD pro vás si přečtete rozhovor s Vlastimilem Vondruškou. Úspěšně podnikal, ale nakonec zvolil romantičtější povolaní – stal se spisovatelem-historikem na plný úvazek. Od té doby chrlí jednu knihu za druhou a jeho jméno se stalo zárukou kvalitní a zábavné četby. V jednom ze svých posledních děl však komentuje i současné dění na základě historických paralel.

V našem cestopise se podíváme do americké Arizony. I když mají v každém městě USA McDonaldy a podobné obchodní řetězce, při bližším poznání jsou různé státy Ameriky hodně odlišné. Třeba takovou Arizonu by ve svých plánech neměl vynechat žádný turista či dobrodruh.

V březnovém čísle můžete soutěžit o spoustu cen. Ve hře jsou například knihy Dobronínské morytáty, knihu Karambol, pobyt s wellness, kniha Nebojte se Ameriky nebo Kilometrické banky ČD. Uzávěrka zasílání odpovědí na soutěže je 16. března. Soutěžit můžete zde.

Časopis je od dnešního dne postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy a do více než 300 železničních stanic do speciálních stojanů až do vyčerpání zásob. Pospěšte si o časopis je velký zájem.

Chcete-li mít časopis ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách březnového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 16. března 2016.



Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑