Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo březnové číslo!

27.02.2018 12:00

V březnovém čísle magazínu ČD pro vás si přečtete rozhovor s houslovým virtuosem Jiřím Vodičkou. Již od dětství ohromoval talentem i pílí, není tedy divu, že vyhrává prestižní soutěže a už ve čtrnácti ho přijali na vysokou školu. S pokorou ale říká, že posluchači jsou pro něj vším. „Můžeme být sebelepší, my však nehrajeme pro sebe, ale pro ně. Dostali jsme dar, abychom ho předali lidem.“ A tak sklízí obdiv po celém světě.

V železničním tématu si dočtete o osudu nesmrtelné legendy a dozvíte se nejen to, proč se této lokomotivě, kterou nám záviděl svět, přezdívalo Mikádo.

V našem cestopise vás zavedeme do Mnichova. Leckdo si možná vybaví BMW, nebo masakr na olympiádě v roce 1972. Ale co třeba dohodu, která ve svém důsledku změnila mapu Evropy? Vydejte se s námi do další destinace, která ovlivnila osud naší země za jejími hranicemi.

V březnovém čísle můžete soutěžit o mnoho zajímavých cen. Ve hře jsou například vstupenky na koncert Janáčkovy filharmonie Ostrava (Pražského jara), knihy #SMRTVŠEMPRASATŮM od Tonyho Parsonse, knihy Vzpoura goliardů od Vlastimila Vondrušky, či poukázky do obchodní sítě PONT a Kilometrické banky ČD. Uzávěrka zasílání odpovědí na soutěže je 14. března 2018. Soutěžit můžete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy a do speciálních stojanů více než 300 železničních stanic i do vybraných obchodních center a čerpacích stanic. Pospěšte si, o časopis je velký zájem.

Chcete-li mít časopis ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách březnového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 15. března 2018.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑