Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo březnové číslo ČD pro vás!

27.02.2019 08:04

Březnový magazín ČD pro vás přináší rozhovor s pilotem a vítězem loňské série Red Bull Air Race Martinem Šonkou. V sedmnácti letech se tajně proletěl v motorizovaném větroni. Jakmile přistál, zapsal se do pilotního kurzu a vzápětí si šel skočit padákem. Sám… Byl to prý natolik silný zážitek, že ihned věděl, že nic jiného v životě dělat nechce. Dnes závodí v letecké akrobacii. Úspěšně, v minulém roce totiž vyhrál mistrovství světa prestižní série Red Bull Air Race.

Se záhadologem Arnoštem Vašíčkem se v rubrice Záhady na dosah ruky vydáme do Podlažic u Chrudimi a tajemstvím knihy, která si časem vysloužila přezdívku Ďáblova bible.

Jste rádi stále na cestách? Březnové číslo je jako každý měsíc plné zajímavých tipů na výlety do českých ale i zahraničních destinací, jako je třeba Hamburk nebo Istanbul. A ani železniční fanoušci nepřijdou zkrátka, chcete se dozvědět více o historii úzkorozchodných drah? Nalistujte stranu 46.

Čeká na vás také mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře je například audiokniha Ďáblova lest, vstupenky na libovolný film festivalu Febiofest, knihy Nezlomný a Kam odešly Laně či poukázky do obchodní sítě PONT a Kilometrické banky ČD. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 20. března 2019. Soutěžit můžete zde.

Můžete se také účastnit fotografických soutěží. Buďte spolutvůrci nové rubriky Vlakem po Evropě a sdílejte s námi vaše příběhy a fotky z cest, nebo předveďte váš fotografický talent ve fotosoutěži s tématem „Kde bychom železnici nečekali“. Chcete o něm vědět více? Navštivte webové stránky ČD pro vás zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy, do speciálních stojanů více než 300 železničních stanic i do vybraných obchodních center a čerpacích stanic. Pospěšte si, o časopis je velký zájem.

Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 21. března 2019.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑