Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo březnové číslo ČD pro vás!

03.03.2020 08:16

Jaro už se blíží a s ním také další cestovatelská sezona. Načerpejte pár tipů na první jarní výlety v ČD pro vás! Inspiraci najdete v rubrice Vlakem na výlet nebo třeba v Cestování po ČR, kde vás zavedeme na Českomoravské pomezí do Svitav. Nijak daleko to není ani vlakem do moderní Varšavy, kterou jsme navštívili na stranách 25–27, a dobrodružné vyprávění o cestování vlakem po Africe si můžete užít v rubrice Cestopis.

Březnový magazín ČD pro vás přináší také rozhovor s fotografkou Lenkou Hatašovou. Jmen českých fotografů byste možná z rukávu vysypali hned několik. Pokud bychom vás však požádali o jediné jméno ženy-fotografky, schválně, věděli byste? Lenka Hatašová přitom patří bezesporu k nejlepším a nejúspěšnějším v oboru. Tento přívlastek si právem zaslouží. Focení se věnuje už odmala, kdy ji k tomuto řemeslu přivedl tatínek. Láska k fotografiím ji provází celý život. Pořizování snímků je pro ni obživou, ale hlavně nábojem do života, vášní i únikem od splínů.

Kromě dalších pravidelných témat, jako je například to železniční, najdete od nového roku na stránkách ČD pro vás také pár nových rubrik. Jste plni očekávání, co se v nich dočtete? Zavzpomínejte s námi na první roky svobody na dvoustraně Divoké devadesátky. Můžete se také účastnit její tvorby a poslat nám vaše dobové fotografie se vzpomínkami. Více o soutěži najdete zde. Pár změn najdete i v zadní, „odpočinkové“ části magazínu s novými rubrikami Rok na zahradě či Móda a styl nebo se vzpomínkově pojatým receptem jako vystřiženým ze školních let.

V březnovém čísle na vás čeká opět mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře jsou například knihy Labyrint záhad od Arnošta Vašíčka, knihy Fáma od spisovatelky Lesley Kary, vstupenky na vybrané představení Pražského jara, stylová mikina Soldiers či poukázky do obchodní sítě PONT a Kilometrické banky ČD. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 18. března 2020. Soutěžit můžete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy, do speciálních stojanů více než 300 železničních stanic i do vybraných obchodních center a čerpacích stanic. Pospěšte si, o časopis je velký zájem. Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách březnového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 19. března 2020.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑