Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo březnové číslo ČD pro vás!

02.03.2021 07:32

Osobností březnového magazínu ČD pro vás je celosvětově uznávaná pěvkyně Eva Urbanová, která letos oslaví kulaté narozeniny. Jen málokdo ale ví, že její bohatá kariéra začala v kostele a než se stala hvězdou operních scén, pracovala na železnici, stejně jako její maminka a tatínek. Proč upřednostňuje tuzemské Národní divadlo před Metropolitní operou v New Yorku a která osobnost je jí po celý profesní život vzorem? Nejen to se dozvíte v rozhovoru s Evou Urbanovou.

Přemýšleli jste někdy o tom, kde asi vznikla první horská železnice světa? Pokud tipujete Himaláje nebo Andy, jste vedle. První dráha, která překonala hory, vznikla nedaleko naší země, konkrétně v Rakousku a dodnes je známá jako Semmering. Více o její stavbě i historii se dozvíte v železničním tématu březnového čísla. Ale také u nás najdete dech beroucí díla. Třeba jihočeské rybníky, kam vás zavedeme v Cestování po ČR. A s nimi odjakživa souvisí také kapři. Jak se dostali na naše vánoční tabule? Nalistujte rubriku Tudy kráčely dějiny a vše se dozvíte. Tip na aktivní letní výletování třeba s koloběžkami zase přináší cestopis z Julských Alp. V březnovým vydáním se rozhodně nudit nebudete.

Také v březnovém čísle na vás čeká opět mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře je například kniha Labyrint tajností, kniha Krajinou Karla IV. nebo kniha Tajemné fenomény. Soutěžit můžete také o poukázky do obchodní sítě PONT a Kilometrickou banku ČD. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 17. března 2021. Soutěžit můžete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy a do speciálních stojanů vybraných železničních stanic. Pospěšte si je o něj velký zájem. Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách březnového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 18. března 2021.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑