Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo březnové číslo ČD pro vás!

02.03.2022 11:00

Osobností březnového magazínu ČD pro vás je Ester Geislerová, inspirativní žena mnoha tváří. Je především herečkou a vizuální umělkyní. Vyzkoušela ale také například navrhování oblečení a v posledních letech se intenzivně věnuje projektu Terapie sdílením, který se zabývá dopadem online komunikace na partnerské vztahy. Hodně času tráví přednáškami s párovým terapeutem Honzou Vojtkem, které vznikly na základě tohoto projektu. Společně přednáší například v Rock Café a v současnosti připravují novou přednášku. Podle Ester jsou tím nejdůležitějším na planetě právě mezilidské vztahy, které je třeba opečovávat. Kdo nejčastěji chodí na zmíněné přednášky a jak takové přednášky vypadají? Nejen to se dozvíte z rozhovoru s Ester Geislerovou.

Nastoupit na pražském hlavním nádraží do dvousetmetrové štíhlého rychlovlaku a za dvě hodiny být ve Vídni či Berlíně? Že je to pouze sen? Za pár let by to mohla být realita. A to díky moderním vysokorychlostním železnicím. Chcete se dozvědět více o této vizi? Nalistujte rubriku Železnice. A pokud byste raději cestovali ještě dál, přečtěte si třeba cestopis z Gruzie, úplně odlišného a zaniklého světa, který dokáže překvapit i šokovat. Naopak tipy na výlety po Česku najdete v cestovní rubrice, vyrazte třeba za slavným mýdlem do Ústí nad Labem. Možná jste netušili, že zde vznikl nejslavnější český reklamní slogan „čistota – půl zdraví“. V časopisu najdete také zajímavý rozhovor s jednou z našich tváří, jež vyrůstala v rodině plné železničářů, sama se jím stala, a ještě si na kolejích našla manžela. A pokud máte rádi panenku, vyzkoušejte přípravu metodou sous-vide, kterou si oblíbili profesionální kuchaři, ale zvládnete ji hravě i vy doma. To vše a mnoho dalšího najdete v březnovém vydání.

Také v březnovém čísle na vás čeká opět mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře jsou například předměty z filmové série Venom nebo kniha Posázavský pacifik. Dále také vstupenky na koncert JazzFestBrno nebo na festival SETKÁNÍ/ENCOUNTER. Soutěžit můžete také o poukázky do obchodní sítě PONT a Kilometrickou banku ČD. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 16. března 2022. Soutěžit můžete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy a do speciálních stojanů vybraných železničních stanic. Pospěšte si je o něj velký zájem. Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách březnového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 17. března 2022.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑