Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo červencové číslo!

29.06.2016 00:07

V červencovém čísle magazínu ČD pro vás si přečtete rozhovor s Danem Bártou, který je pětadvacet let jedním z nejvýraznějších zjevů na domácí hudební scéně a i letos je jeho jméno pozvánkou na řadu letních festivalů. Odstínů jeho života je mnoho a všechny je na několika stranách určitě pojmout nelze. Nebývale otevřeně se ale rozhovořil o divokých létech s kapelou J.A.R., o přechodu z obyčejného života do hudebního světa, o tom, co ho baví nebo na co všechno stihne myslet během koncertu.

V našem cestopise se podíváme do Brazílie. K smrti vystrašené zaručenými informacemi o tom, jak druhým největším městem Brazílie hýbou loupežná přepadení a drogové gangy, vyrazily čtyři české blondýny do Ria vstříc očekávání i předsudkům. A jak už to tak v životě bývá, všechno bylo úplně jinak.

Časopis je od dnešního dne postupně distribuován do více než 100 vlaků vyšší kvality a do více než 300 železničních stanic do speciálních stojanů až do vyčerpání zásob. Pospěšte si o časopis je velký zájem.

Chcete-li mít časopis ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách červencového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 22. července 2016.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑