Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo červencové číslo!

26.06.2017 11:58

V červencovém čísle magazínu ČD pro vás si přečtete rozhovor se zpěvákem Matějem Ruppertem. Jeho poznávacím znamením je mezera mezi zuby, ale i extravagance a nespoutanost. Je to on, kdo na scéně mává tričkem, hecuje fanoušky a obyčejný koncert proměňuje v zábavnou show. Přesto se necítí být frontmanem. Bavičem je od přírody a díky své energii občas šplhá na pódiové podpěry nebo skáče přímo do davu, což odnesl i zraněním nohy.

V našem cestopise se tentokrát podíváme do nedalekého Horního Rakouska. Vyzkoušíme plavbu na parníku, který vozil Sissi s Franzem, navštívíme muzeum technologií budoucnosti, prohlídneme si solné doly, projdeme se po ledovci a nezapomeneme ani na místní kuchyni.

V červencovém čísle můžete soutěžit o spoustu cen. Ve hře jsou například knihy Zmizení Šimona Šťopky, CD s výběrem hitů skupiny Kryštof, zpáteční jízdenka pro dvě osoby z Prahy přes Linz do Hallstattu, dvě vstupenky na jeden z osmi festivalů LétoFest, poukázky do obchodní sítě PONT nebo Kilometrické banky ČD. Uzávěrka zasílání odpovědí na soutěže je 21. července. Soutěžit můžete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy a do speciálních stojanů více než 300 železničních stanic. Pospěšte si, o časopis je velký zájem.

Chcete-li mít časopis ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách červencového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 22. července 2017.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑