Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo červencové číslo!

27.06.2018 07:56

V červencovém čísle magazínu ČD pro vás si přečtete rozhovor s režisérem Václavem Marhoulem. Je jeden z mála režisérů, který je schopen věnovat jednomu filmu řadu let i s vědomím, že diváků, kteří zatratí film i tvůrce, nebude málo. Kde bere tenhle buldok českého filmu energii a jak je daleko s Nabarveným ptáčetem, filmem, který je tak drastický, že ho nechce promítnout ani herci ztvárňujícímu hlavní postavu?

V rubrice 100 let spolu, v níž se věnujeme historickým tématům naší země, jsme se tentokrát zaměřili na rok 1968 a den plný slz pro Československo.

V železničním tématu se vydáme do zahraničí načerpat inspiraci na vysokorychlostních tratích nejen v Německu. A v našem cestopise vás zavedeme na východní Slovensko do oblasti Dolního Zemplína. Právě zde – v železničářském městě Čierna nad Tisou se také psaly dějiny Československa. Toto dnes zapomenuté město se stalo hostitelem výpravy, jež rázem ukončila nadějnou atmosféru „pražského jara“.

V červencovém čísle můžete jako vždy soutěžit o mnoho zajímavých cen. Ve hře jsou například vstupenky na festivaly HRADY CZ, vybrané koncerty festivalu Struny podzimu, na výstavu Dokonalý diplomat, na prohlídku Pražského hradu či poukázky do obchodní sítě PONT a Kilometrické banky ČD. Uzávěrka zasílání odpovědí na soutěže je 18. července 2018. Soutěžit můžete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy a do speciálních stojanů více než 300 železničních stanic i do vybraných obchodních center a čerpacích stanic. Pospěšte si, o časopis je velký zájem.

Chcete-li mít časopis ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 19. července 2018.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑