Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo červencové číslo ČD pro vás!

02.07.2019 09:06

Osobností červencového magazínu ČD pro vás je operním pěvec Adam Plachetka. Je to chlap jako hora, a když spustí operní árie, duní lidem v uších. Adam Plachetka patří mezi nejlepší české basbarytonisty a je po něm velký hlad v mnoha prestižních operních domech v zahraničí. Jako jeden z mála Čechů pravidelně vystupuje v Metropolitní opeře v New Yorku a Vídeň se stala jeho druhým domovem. Aktuálně se připravuje na svůj životní koncert, zajímá vás, kde se bude konat? Nalistujte stranu 6.

První prázdninové číslo je přeplněné mnoha tipy na výlety po Česku i do zahraničí. V rubrice Cestování po ČR se dočtete o zajímavostech Přerovska, ale pokud plánujete vyrazit i po jiných regionech Česka, načerpejte inspiraci v rubrice Vlakem na výlet nebo na novém stejnojmenném cestovatelském portálu Českých drah. Můžete si také stáhnout mobilní aplikaci Vlakem na výlet obsahující několik stovek výletů za přírodou, kulturou, železniční romantikou i gastronomií. Chcete přeci jen vyrazit do zahraničí a máte už plné zuby tropických dnů? Vyrazte se „zchladit“ k Polskému Baltu, o kterém píšeme v rubrice Vlakem po Evropě. Nebo rovnou do deštivého Skotska, jako naše čtenářka v cestopise? Na cesty se můžete vydat i v železničním tématu, ve kterém se věnujeme americkým „hoboes“, tulákům, kteří po železnici kdysi cestovali za prací i za svobodou.

Potřebujete si na závěr trochu oddechnout a baví vás nevysvětlené záhady a tajemství? Vydejte se spolu s Arnoštem Vašíčkem v rubrice Záhady na dosah ruky na hrad Svojanov nebo nalistujte zábavnou část v zadní části magazínu.

Čeká na vás také mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře jsou například vstupenky na Létofesty, knihy Tlustá tak akorát, vouchery do privátní sauny a vířivky Infinit či poukázky do obchodní sítě PONT a Kilometrické banky ČD. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 17. července 2019. Soutěžit můžete zde.

Můžete se také účastnit fotografických soutěží. Buďte spolutvůrci rubriky Vlakem po Evropě a sdílejte s námi vaše příběhy a fotky z cest, nebo předveďte váš fotografický talent ve fotosoutěži s tématem „Kde bychom železnici nečekali“. Chcete o něm vědět více? Navštivte webové stránky ČD pro vás zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy, do speciálních stojanů více než 300 železničních stanic i do vybraných obchodních center a čerpacích stanic. Pospěšte si, o časopis je velký zájem.

Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách červencového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 18. července 2019.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑