Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo červencové číslo ČD pro vás!

30.06.2020 08:38

Červencový magazín přináší rozhovor s hercem Karlem Heřmánkem Ml. Nálepky syna jednoho z nejslavnějších českých herců se zřejmě jen tak nezbaví. Těžkou hlavu si z toho ale nedělá. Navíc si svého tatínka ohromně váží. Karlu Heřmánkovi juniorovi nechybí pokora a skromnost a na první dojem působí trochu plaše a nejistě. Ale ve skutečnosti mu odvaha a rozhodnost nejsou cizí. Ve chvíli, kdy měl doma slušně rozjetou kariéru, si prosadil dlouho vysněnou cestu do Ameriky, aby tam začínal od píky. A vůbec nevěděl, kdy a zda se vrátí. Dobrodružnou povahu má stejně jako herectví ve své genetické výbavě.

I v tomto čísle vám ale přinášíme mnoho cestovatelských tipů, třeba v rubriceVlakem na výlet nebo v Cestování po ČR, kde vás tentokrát zavedeme na Rakovnicko. V tomto regionu můžete vyrazit na průzkum mnoha zajímavostí, od samotného města Rakovníka, přes rozhlednu ve tvaru houby až po největší železniční muzeum v Česku v nedaleké Lužné. Kromě dalších pravidelných témat, jako je například cestopis o rodinné dovolené s koloběžkami na Jadran nebo železniční téma o legendě s názvem Vindobona se můžete těšit také na novou rubriku Historie. Jste plni očekávání, co se v ní dočtete? Nalistujte stránky 25 až 27!

V červencovém čísle na vás čeká opět mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře jsou například vstupenky na výstavu Tajuplný svět na zámku Valtice, knihy Stíny noci, vybrané knihy na léto pro dospělé i děti od Albatros media či poukázky do obchodní sítě PONT a Kilometrické banky ČD. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 15. července 2020. Soutěžit můžete zde. Můžete se také účastnit tvorby rubriky Divoké devadesátky a poslat nám vaše dobové fotografie se vzpomínkami. Více o soutěži najdete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy, do speciálních stojanů vybraných železničních stanic i obchodních center a čerpacích stanic. Pospěšte si, o časopis je velký zájem. Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách červencového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 16. července 2020.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑