Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo červencové číslo ČD pro vás!

30.06.2021 11:34

Osobností červencového magazínu ČD pro vás je česká herečka Jitka Sedláčková. Na jaře sice oslavila kulaté narozeniny, ale ani byste neuhodli které. Jitka o sebe velmi pečuje jak po stránce fyzické, tak i duševní. Vystudovala DAMU a v roce 2001 dokonce založila vlastní divadelní agenturu. Známe jí z řady televizních seriálů, jako jsou V.I.P. vraždy, První republika nebo Polda. Objevila se také v mnoha filmech. Nejnovější je komedie Vánoční příběh, který vyjde koncem roku. Jak změnila po padesátce přístup k životu a jaký má názor na sociální síť Instagram? Nejen to se dozvíte v rozhovoru s Jitkou Sedláčkovou.

Rubrika Cestování po ČR vás tentokrát zavede do kraje přezdívaného Máchův kraj, a to například do České Lípy. Koho by napadlo, že zrovna zde žila v minulosti německá většina a proběhla zde i tzv. křišťálová noc. Město se však vzpamatovalo a dnes se může chlubit několika památkami, mezi které patří vodní hrad nebo klášter s muzejními poklady. Dostanete se sem jednoduše vlakem. Dočíst se můžete také o tom, jak byla krajina poznamenána těžbou uranu nebo o tom, ve kterých místech se natáčel proslulý český film Dovolená s Andělem. Věděli jste, že se spoj SC Pendolino mezi Ostravou a Karlovými Vary umístil na první příčce v žebříčku vnitrostátních spojů? A to s trasou dlouhou 621 km. O tom kudy a přes která královská města spoj vede se dozvíte v rubrice Železnice. Tip na dobrodružství s batohy na zádech zase přináší cestopis z ledového ostrova Islandu. S létem přichází také grilovací sezóna a šťavňaté steaky s nejrůznějšími omáčkami a dipy, na které jsme pro vás připravili rovnou čtyři recepty za tepla i za studena. To a mnoho více přináší červencové vydání.

Také v červencovém čísle na vás čeká opět mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře je například audiokniha Setkání s tajemnem, kniha Průšvihy drzého záškoláka nebo knihy z vydavatelského domu ALBATROS. Soutěžit můžete také o poukázky do obchodní sítě PONT a Kilometrickou banku ČD. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 14. července 2021. Soutěžit můžete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy a do speciálních stojanů vybraných železničních stanic. Pospěšte si je o něj velký zájem. Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách červencového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 15. července 2021.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑