Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo červencové číslo ČD pro vás!

29.06.2022 06:07

Osobností červencového magazínu ČD pro vás je česká zpěvačka a herečka Helena Vondráčková. Její hity jako Sladké mámení nebo Dlouhá noc zná snad každý. Na počátku kariéry vystupovala v pražském divadle Rokoko. V roce 1965 vyhrála prvního Zlatého slavíka a o tři roky později se objevila v kultovní pohádce Šíleně smutná princezna. Na výsluní se drží téměř 60 let a úspěch neslavila pouze u nás, ale také zejména v Německu. Jaké má požadavky, když jede na koncert a jak se jmenuje její poslední CD? Nejen to se dozvíte v rozhovoru s Helenou Vondráčkovou.

Na co asi tak myslet až pojedete někdy příměstským vlakem v USA? Možná vás to překvapí, ale především na to si před cestou odskočit. Jak to v takových vlacích vypadalo a jaká je historie americké železnice? O tom se dozvíte v železničním tématu. U nás se můžete svézt třeba historickým motoráčkem do Kamenického Šenova, který se proslavil nejen sklářskou výrobou, ale také díky české pohádce. Jestli máte rádi Pyšnou princeznu, pak byste měli jistě navštívit Panskou skálu, kde se natáčela jedna ze scén. Tip na letní dovolenou s prosluněnými plážemi a průzračně čistým mořem zase přináší cestopis z Puly, letoviska na jihu Istrie. A pokud cestujete hodně vlakem, přečtěte si také, jaké lahodné pokrmy jsou nově v nabídce ČD Restaurant. V červencovém vydání se rozhodně nudit nebudete.

Také v červencovém čísle na vás čeká opět mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře jsou například vstupenky na Klášterní hudební slavnosti, voucher na film Uncharted nebo vstupenky na vánoční koncert Heleny Vondráčkové. Soutěžit můžete také o poukázky do obchodní sítě PONT. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 13. července 2022. Soutěžit můžete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy a do speciálních stojanů vybraných železničních stanic. Pospěšte si je o něj velký zájem. Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách červencového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 13. července 2022.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑