Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo červencové číslo ČD pro vás!

27.06.2023 05:55

Vyplňte alternativní text Osobností červencového magazínu ČD pro vás je herečka Kristýna Frejová. Možná si po přečtení jména vybavíte její slavné rodiče Ladislava Freje a Věru Galatíkovou, kteří patřili mezi hvězdy své doby. Kristýna se ale úspěšně vymanila z jejich stínu a v umělecké branži se prosadila sama. Po studiu na akademii múzických umění vystupovala v několika pražských scénách, až zakotvila ve Švandově divadle. Znát ji můžete i ze seriálů jako je třeba Modrý kód nebo Dobré zprávy. Z filmových rolí pak například z filmů Abstinent, Past, Modelář nebo Stínohra. Má ráda pohyb, ve volném čase leze po horách nebo cvičí jógu a v zimě se otužuje v řekách i rybnících.  A nedávno vydala knížku Potměchuť o své zkušenosti s pobytem ve tmě. O čem píše ve své knize a jak vnímala jako malá profesi svých rodičů? Nejen to se dozvíte v rozhovoru s Kristýnou Frejovou.

Dokážete si představit jízdu vlakem bez klimatizace či wifi? Kolik jsme toho s Českými dráhami ujely a jaké vymoženosti za posledních 30 let vzniky? Nalistujte železniční téma a ohlídněte se s námi za 30 lety cestování vlakem. Pokud jste milovníci vína, tak vás jistě potěšíme v rubrice cestování po ČR, kde zavítáme na Jižní Moravu. A kromě vína tam objevíte také spousty nádherných míst spojených s historií. Jako třeba Valtice nebo městečko Čejkovice, kde se natáčel známý film Pětka s hvězdičkou. Přečtěte si, jaká místa stojí za to navštívit. Mezi naše další tipy patří také třeba tip na získání nejvýhodnější ceny na cestu vlakem do zahraničí, a to s Včasnou jízdenkou Evropa. Se kterou se můžete vydat třeba do města Gdaňsk, nejen za památkami, ale také za vyhlášenými plážemi. Jak se tam vlakem dostanete, zjistíte v rubrice ČD pro vás. Cestopis nás zavede na daleké Seychelské ostrovy, rájem na zemi, sněhobílými plážemi a spousty korálů a mušlí. Ideální na únik před zimou, pokud už plánujete třeba vánoční svátky v zahraničí. A jelikož nám počasí chystá jistě horké léto, pojďme si to zpříjemnit žhavými novinkami z grilu, vyzkoušejte naše duhové špízy s lososem nebo burgery po mexicku. To vše a mnoho dalšího najdete v červencovém vydání ČD pro vás 

Také v červencovém čísle na vás čeká opět mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře jsou například voucher na film Hranice lásky nebo originální hračka v podobě lokomotivy RAPPA. Soutěžit můžete také poukázky do obchodní sítě PONT a Skupinovou víkendovou jízdenku ČD. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 19. července 2023. Soutěžit můžete zde.

 

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy a do speciálních stojanů vybraných železničních stanic. Pospěšte si je o něj velký zájem. Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

 

Více už na stránkách červencového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 20. července 2023.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑