Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo červnové číslo!

03.06.2015 07:01

V červnovém čísle magazínu ČD pro vás si přečtete rozhovor s Tomášem Klusem, úspěšným českým písničkářem, hudebníkem a herecem z Třince. Letos v červenci vydává novou, pátou desku Anat život není, kterou pokřtí ve Svojšicích u Pardubic již 27. června. O vlastnoručně podepsanou desku si můžete zahrát také v naší soutěži!

Na druhou stranu zeměkoule se podíváme v našem cestopise.  Dozvíte se, jak se mladý pár rozhodl udělat v životě zásadní změnu a vyrazit na Nový Zéland. Během patnáctiměsíčního pobytu u protinožců si stihli nejen vyzkoušet tři různá povolání a život mezi místními, ale především tuto nádhernou zemi jako baťůžkáři procestovat.

Časopis je od dnešního dne postupně distribuován do více než 100 vlaků vyšší kvality a do více než 300 železničních stanic do speciálních stojanů až do vyčerpání zásob. Pospěšte si, o časopis je velký zájem.

Chcete-li mít časopis ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách červnového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 19. června.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑