Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo červnové číslo!

01.06.2016 00:10

V červnovém čísle magazínu ČD pro vás si přečtete rozhovor s fotbalistou Pavlem Horváthem. Kopačky už sice pověsil na hřebík, z fotbalového světa ale nezmizel, naopak. S Plzní coby asistent trenéra vydobyl letos další mistrovský úspěch. Dozvíte se, jaké to je stoupnout si před bývalé spoluhráče v nové pozici, za co vděčí své úspěšné kariéře a jak hodnotí své účinkování ve filmu.

V našem cestopise se podíváme do Srbska. Se švejkovskou inspirací a stejně nadšeným zvoláním vyrazili coby  florbalový tým na „soustředění“ na Balkán. Využili poslední sezonu, kdy jezdil přímý denní spoj Praha – Bělehrad, a těšili se, jak oživí a sportovní energií nabijí chudou, zanedbanou a ranami válek zdeptanou bývalou jugoslávskou metropoli. Jenže se tuze mýlili...

Časopis je od dnešního dne postupně distribuován do více než 100 vlaků vyšší kvality a do více než 300 železničních stanic do speciálních stojanů až do vyčerpání zásob. Pospěšte si o časopis je velký zájem.

Chcete-li mít časopis ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách červnového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 17. června 2016.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑