Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo červnové číslo!

29.05.2017 10:34

V červnovém čísle magazínu ČD pro vás si přečtete rozhovor s Vendulou Pizingerovou. Národ ji zná jako Vendulu Svobodovou, vdovu po hudebním geniovi Karlu Svobodovi. Ona se chce ale od minulosti odpoutat, i proto si vzala příjmení svého třetího muže. Dnes je paní Pizingerová a pětačtyřicet let by jí hádal málokdo. Tahle žena je denně v terénu, aby sehnala peníze pro svůj nadační fond Kapka naděje. Na pohled křehká dáma zvedá těžké váhy, stará se o syna Jakuba a dva psy a s o 16 let mladším manželem podniká horské výpravy v extrémních podmínkách. Vlasy si obarvila narůžovo a během focení odhalila i svá tetování. Pokud se dá o někom říct, že věk je jenom číslo, je to právě ona. Nechybí jí lehce cynický smysl pro humor a až nakažlivá chuť do života, i když jí přichystal hned několik podpásovek.

V našem cestopise tentokrát zůstaneme v naší krajině spolu s baťůžkářkou, která s dvoutýdenní prázdninovou jízdenkou na vlak projela 14 krajů vlakem a přitom neutratila ani korunu za ubytování!

V červnovém čísle můžete soutěžit o spoustu cen. Ve hře jsou například knihy Do vody, CD od zpěvačky Debbi, vstupenky na festival Mighty Sounds, vstupenky na Čisté festivaly, poukázky do obchodní sítě PONT nebo Kilometrické banky ČD. Uzávěrka zasílání odpovědí na soutěže je 15. června. Soutěžit můžete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy a do speciálních stojanů více než 300 železničních stanic. Pospěšte si, o časopis je velký zájem.

Chcete-li mít časopis ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách červnového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 16. června 2017.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑