Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo červnové číslo!

30.05.2018 06:00

V červnovém čísle magazínu ČD pro vás si přečtete rozhovor s Dominikou Gawliczkovou. Tato profesionální cestovatelka žije sice v Praze, doma ale tráví minimum času, většinu roku je totiž na cestách, kde jí společnost dělá jen její motorka. Dominika sice cestuje sama, ale osamělá si rozhodně nepřipadá. V červnu jí vychází první kniha z cesty po Jižní Americe, na které strávila téměř rok.

V rubrice 100 let spolu, v níž se věnujeme historickým tématům naší země, jsme se tentokrát zaměřili na rok 1948 a fenomén tehdejší doby – rudé hvězdy.

V železničním tématu se vydáme po stopách T. G. Masaryka nejen přes Sibiř, Ameriku a domů… a v našem cestopise vás zavedeme do Varšavy. Přezdívá se jí Paříž východu, nový Berlín nebo Fénix. To proto, že v minulosti skoro celá zmizela z povrchu zemského, aby pak vyrostla znovu a dokázala, že má sílu postavit se svému osudu. I Varšava přispěla k jedné kapitole české historie, jak se dočtete v cestopise.

V červnovém čísle můžete jako vždy soutěžit o mnoho zajímavých cen. Ve hře jsou například vstupenky naletní festivaly Colours of Ostrava, Rock for People, Sázava festči MightySouds, kniha Déšťod Sáry Saudkové či poukázky do obchodní sítěPONT a Kilometrické banky ČD. Prosíme o trpělivost, soutěžní formuláře jsou v současné chvíli upravovány a budou spuštěny v nejbližších dnech, poté je najdete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy a do speciálních stojanů více než 300 železničních stanic i do vybraných obchodních center a čerpacích stanic. Pospěšte si, o časopis je velký zájem.

Chcete-li mít časopis ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách červnového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 14. června 2018.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑