Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo červnové číslo ČD pro vás!

28.05.2019 10:40

Červnový magazín ČD pro vás přináší rozhovor s herečkou a spisovatelkou Vlastinou Svátkovou. Jestli se dá o někom říct, že je renesanční člověk, pak o této dámě. Vždy upravená, na první pohled křehká blondýnka s něžnými rysy si toho na bedra nakládá víc než dost, přesto jí z tváře nemizí úsměv. Hraje ve filmech i v divadle, píše knihy a scénáře, navrhuje originální šperky i ženskou módu, a aby toho nebylo málo, ve volném čase objíždí základní školy, aby děti informovala o zákeřnosti poruch příjmu potravy. K tomu se stará o dům, zahradu a čtyři mužské na krku. Jak to všechno zvládá? Nalistujte stranu 6 a přečtěte si rozhovor.

Červnové číslo je opět plné různých tipů na výlety. V rubrice Cestování po ČR jsme tentokrát zamířili do Jindřichova Hradce. Pokud ale plánujete vyrazit i po jiných regionech Česka, můžete načerpat inspiraci v novém cestovatelském portálu Českých drah – Vlakem na výlet, který je už nyní plný několika stovek výletů za přírodou, kulturou, železniční romantikou i gastronomií. Nové číslo se zaměřuje i na zahraničí. Třeba v článku o Linci nebo v cestopisu z Mauritánie, který vyprání o cestování na jednom z největších nákladních vlaků na světě. Ani v železničním tématu však nechybí kousek světa. Mysleli jste si, že víte, jaký je rozdíl mezi tramvají, metrem a vlaky? Díky železničnímu tématu zjistíte, že dnes už může být vše jinak.

Potřebujete si na závěr trochu oddechnout a baví vás nevysvětlené záhady a tajemství? Vydejte se spolu s Arnoštem Vašíčkem v rubrice Záhady na dosah ruky na výstavu Tajuplný svět ve Valticích nebo nalistujte zábavnou část v zadní části magazínu.

Čeká na vás také mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře je například roční předplatné časopisu Turista, několik čelovek, islandská detektivka Jezero či poukázky do obchodní sítě PONT a Kilometrické banky ČD. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 19. června 2019. Soutěžit můžete zde.

Můžete se také účastnit fotografických soutěží. Buďte spolutvůrci rubriky Vlakem po Evropě a sdílejte s námi vaše příběhy a fotky z cest, nebo předveďte váš fotografický talent ve fotosoutěži s tématem „Kde bychom železnici nečekali“. Chcete o něm vědět více? Navštivte webové stránky ČD pro vás zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy, do speciálních stojanů více než 300 železničních stanic i do vybraných obchodních center a čerpacích stanic. Pospěšte si, o časopis je velký zájem.

Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách červnového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 20. června 2019.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑