Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo červnové číslo ČD pro vás!

01.06.2021 21:58

Osobností červnového magazínu ČD pro vás je publicista, hudební redaktor a také moderátor Honza Dědek. V hudebním světě se jako kluk potkal s mnoha známými umělci napříč zeměkoulí jako například s Paul McCourtneym, Pink Floydy nebo Rolling Stones, se kterými dělal rozhovory pro hudební časopisy. Jeho snem však byla vlastní talk show, která se dnes, po 10 letech, co byla k vidění na YouTube, vysílá v televizi v hlavním vysílacím čase. 7 pádů Honzy Dědka, jak se pořad jmenuje, se dostal na Primu po letech riskování a zadlužování. Sám Honza říká, že to stálo za to. Jakou významnou osobnost, která pozvání dříve odmítla, by si přál ve své show? Nejen o tom se dočtete v rozhovoru s Honzou Dědkem.

Od Dědka se v tomto čísle můžete přesunout také k Babičce, přesněji její autorce Boženě Němcové, jejíž život a tvorba jsou neodmyslitelně spjaté s městem Česká Skalice. Najdete zde hned dva její pomníky nebo také Barunčinu školku, a především spisovatelčino muzeum s obnovenou stálou expozicí, která jistě nadchne každého čtenáře Babičky. Více o spojitosti se slavnou spisovatelkou a historii tohoto místa se dozvíte v rubrice Cestování po ČR. Pokud vás zajíma historie, něměli byste vynechat železniční téma o vstupu české železnice do Evropy prostřednictvím zapojení do sítě vlaků EuroCity. Tip na turistickou dovolenou pak přináši cestopis ze Severní Itálie, nejvyhledávanější turistické destinace v Evropě. A když nalistujete rubriku Vlakem prakticky, dočtete se také o tom, která tlačítka při cestě vlakem mačkat a jak se vyhnout „čudlíkové pasti“. To a mnoho dalších zajímavých článků najdete v červnovém vydání časopisu.

Také v červnovém čísle na vás čeká opět mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře jsou například vatupenky na výstavu Tajuplný svět nebo kniha Pod hladinou. Soutěžit můžete také o poukázky do obchodní sítě PONT a Kilometrickou banku ČD. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 16. června 2021. Soutěžit můžete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy a do speciálních stojanů vybraných železničních stanic. Pospěšte si je o něj velký zájem. Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách červnového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 17. června 2021.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑