Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo červnové číslo ČD pro vás!

01.06.2022 08:57

Osobností červnového magazínu ČD pro vás je český komik a herec Petr Brukner. V roce 1967 začínal jako oponář a kulisák v Divadle Járy Cimrmana, dnes ho známe jako kmenového herce. Poznáte ho podle jeho typického nesmělého, naivního, vysoko položeného hlasu. Jistě si ho bude pomatovat z některé z jeho výrazných rolích: Jáchyme, hoď ho do stroje, Marečku, podejte mi pero, Slavnosti sněženek nebo Vesničko má, středisková. Mezi jeho vášně patří ale také sběratelství a focení. Doma byste u něho našli například celý cyklus s názvem Lokomotiva. Loni mu vyšla kniha vzpomínek se stejným názvem jako výstava fotografií Jen tak jsem šel kolem, která vzbudila úspěch v Czech photo center. Jak blízký vztah má Petr k železnicím a co plánuje na léto? Nejen to se dozvíte v rozhovoru s Petrem Bruknerem.

V dnešní záplavě reklamní inzerce není jednoduché zaujmout nějakou kampaní. Jak to ale vypadalo před asi 100 lety? Výrazně jednodušeji. Železnice neměla v 19. století prakticky žádnou konkurenci. O tom, jakou úlohu mělo propagační oddělení státních drah v mladém Československu a jak materiály v této době vypadaly, se dozvíte v železničním tématu. Cestovní rubrika nás tentokrát přivádí do Beskyd. Pomyslnou bránou do této oblasti se stalo město Frýdlant, které bývalo v dávných dobách pouze malou osadou. Stejně jako o tomto významném městě si můžete také přečíst o jméně Radegast, spojeném překvapivě s něčím jiným než konzumací piva. A pokud máte chuť cestovat, určitě nalistujte rubriku ČD pro vás, kde se dozvíte, jaké výhodné nabídky a jízdenky dopravce pro cestování doma i do zahraničí právě nabízí. Najdete tu také tipy na letní festivaly nebo zajímavý příběh Patrika Tomana o netradičním podnikání se zvyšovacími botami. Další tip na dovolenou, tentokrát do exotiky, přinaší cestopis ze Šrí Lanky. A na závěr vyzkoušejte náš recept na hovězí ragú za použití klasické výbavy hrnec-kastrol-rendlík. V červnovém vydáním se rozhodně nudit nebudete.

Také v červnovém čísle na vás čeká opět mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře je například voucher na film Mstitel nebo dárkové předměty Dopravní fakulty Jana Pernera. Soutěžit můžete také o poukázky do obchodní sítě PONT a Kilometrickou banku ČD. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 15. června 2022. Soutěžit můžete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy a do speciálních stojanů vybraných železničních stanic. Pospěšte si je o něj velký zájem. Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách červnového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 16. června 2022.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑