Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo červnové číslo ČD pro vás!

30.05.2023 15:25

Vyplňte alternativní text

Osobností červnového magazínu ČD pro vás je divadelní, televizní a filmový herec a dabér Viktor Dvořák. Spoustě z nás se pod tímto jménem jistě vybaví postava jedné z nejvýraznějších osob československé historie – Václava Havla, kterého Viktor ztvárnil tak dobře, že pro mnohé „Havlem“ navždy zůstane. V rámci své herecké kariéry ale vyzkoušel široké spektrum rolí. Působil například v divadle Petra Bezruče, kde si zahrál v dramatech Trainspotting, Story, Tři sestry, Prolomit vlny, Britney Goesto Heaven či Noc bláznů. Od roku 2009 je členem Městských divadel pražských. Za herecký výkon ve hře Andělé v Americe získal v roce 2019 Cenu Thálie. A na televizních obrazovkách ho můžete znát také třeba ze seriálů Policie Modrava či První Republika. Mimo hraní rád cestuje vlakem, tráví čas na své chatě na Berounsku a několikrát absolvoval terapii ve tmě. Co všechno by byl ochotný udělat pro roli a jaké pro něj bylo účinkování ve hře trvající 4,5 hodiny? Nejen to se dozvíte v rozhovoru s Viktorem Dvořákem.

Co takhle vyrazit za trochou nostalgie? Svézt se historickými vlaky nebo se pokochat největší sbírkou parních lokomotiv na našem území v Muzeu Českých drah v Lužné u Rakovníka. Kam vyrazit, si můžete vybrat z celé řady akcí v rámci ČD Nostalgie. Zjistěte více v rubrice ČD servis. A když jsme u té historie, tušíte, kolik je to let, co se rozjely první elektrické vlaky na našem území? Letos rovných 120 let. Jaký vývoj k tomu vedl a který český národní vynálezce přišel s třívodičovým systémem, to se dozvíte v železničním tématu. S létem přinášíme také několik tipů na dovolené do zahraničí.  Cestopis vás vezme do slunečného Řecka, kam se lze dostat nejen letecky, ale také dobrodružněji autem za využití trajektů. A pokud preferujete raději vlak, vyrazte do maďarské metropole, jen pár hodin vlakem od našich hranic leží historické město Budapešť. Mimo cenných památek a lázeňských domů můžete vyzkoušet i jiné zajímavé turistické atrakce, jako třeba ruin bary. Čím jsou tyto bary výjimečné a co dalšího stojí za návštěvu, se dočtete v rubrice vlakem po Evropě. Trochu té zábavy si dopřejte třeba přečtením fejetonu od inspektora Bohemíra nebo vyzkoušením jednoho z našich červnových receptů, je libo kuřátko nebo asijské Kung-pao? To vše a mnoho dalšího najdete v červnovém vydání ČD pro vás.

Také v červnovém čísle na vás čeká opět mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře jsou například voucher na film Muž jménem Otto nebo knížky na léto. Soutěžit můžete také poukázky do obchodní sítě PONT a Skupinovou víkendovou jízdenku ČD. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 14. června 2023. Soutěžit můžete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy a do speciálních stojanů vybraných železničních stanic. Pospěšte si je o něj velký zájem. Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách červnového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 15. června 2023.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑