Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo dubnové číslo!

02.04.2014 00:14

V dubnovém čísle magazínu ČD pro vás si přečtěte rozhovor s trenérem českého daviscupového týmu, Jaroslavem Navrátilem.  Dozvíte se mimo jiné, jaký je v soukromí a co si myslí o svých věhlasných svěřencích.

Do rovinaté země na pomezí Balkánu se rozhodně nemusíte vydávat jen kvůli lázním či Budapešti. Najdou se tu i jiné nečekané „atrakce“. Naše cestovatelka se vypravila do Maďarska poznávat lesy, lány a hory, zkrátka místa, kde není tolik turistů, zato krásná příroda.

Co znamenají všechny ty zvláštní značky s čísly a geometrickými tvary, stojící u tratě či instalované v trolejovém vedení? Odpovědi na tyto otázky se dozvíte v článku Železniční autoškola v rubrice Ze světa železnice.

Časopis je od dnešního dne k dispozici ve více než 100 vlacích vyšší kvality každý den a na více než 300 železničních stanicích ve speciálních stojanech do vyčerpání zásob. Pospěšte si, o časopis je velký zájem.

Chcete-li mít časopis ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách dubnového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 18. dubna.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑