Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo dubnové číslo!

30.03.2016 00:57

V dubnovém čísle magazínu ČD pro vás si přečtete rozhovor se zpěvákem Benem Cristovaem. V roce 2014 vydal pod kanadskou produkcí své v pořadí již třetí album s názvem Made in Czecho-slovakia, které se stalo ihned po vydání nejstahovanějším českým albem na iTunes. Spolupracuje s rapovými hvězdami jako Majk Spirit, Ego nebo Čis- tychov. Časopis Forbes ho v roce 2015 označil sedmým nejvlivnějším Čechem na sociálních sítích.

V našem cestopise se podíváme do země fjordů a ledovců. Norsko se může chlubit svými kamennými ostrůvky, tmavě modrým mořem, temně zelenými lesy a nakonec i typicky červeně nabarvenými farmami.

Časopis je od dnešního dne postupně distribuován do více než 100 vlaků vyšší kvality a do více než 300 železničních stanic do speciálních stojanů až do vyčerpání zásob. Pospěšte si o časopis je velký zájem.

Chcete-li mít časopis ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách dubnového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 15. dubna 2016.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑