Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo dubnové číslo!

28.03.2017 15:32

V dubnovém čísle magazínu ČD pro vás si přečtete rozhovor s Kateřinou Vackovou,  studentkou medicíny a zakladatelkou neziskové organizace Loono, která motivuje zejména mladé lidi, aby na své zdraví mysleli včas. Se svým týmem bezmála sedmdesáti mladých lékařů a mediků naučila více než 12 tisíc lidí, jak si správně a pravidelně vyšetřovat prsa a varlata.

V našem cestopise se podíváme na Ibizu. Už jste snad slyšeli, že by se Ibize někdy řeklo jinak? Ibiza = party, tahle rovnice prostě platí a do povědomí turistů se vepsala vskutku hlučným písmem. Ale tento nevelký ostrov ve Středozemním moři má co nabídnout i těm, kteří zrovna bujarým pařbám ani jednotvárnému slunění na plážích příliš neholdují.

V dubnovém čísle můžete soutěžit o spoustu cen. Ve hře jsou například knihy Manželé odvedle, hodinky, vstupenky na představení Horses in the Sky nebo Kilometrické banky ČD. Uzávěrka zasílání odpovědí na soutěže je 13. dubna. Soutěžit můžete zde.

Časopis je od dnešního dne postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy a do více než 300 železničních stanic do speciálních stojanů až do vyčerpání zásob. Pospěšte si o časopis je velký zájem.

Chcete-li mít časopis ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách dubnového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 14. dubna 2017.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑