Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo dubnové číslo!

27.03.2018 08:00

V dubnovém čísle magazínu ČD pro vás si přečtete rozhovor se zpěvačkou Annou K. Duben je pro ni měsícem velkého návratu. Začátkem roku se po náročné léčbě uzdravila ze zákeřné nemoci, která se u ní objevila už podruhé. Teď se cítí plná energie a síly na turné s novým albem Světlo, které je podle ní to nejlepší, co kdy nahrála. Tuto výjimečnou ženu lze charakterizovat jedním slovem – bojovnice.

V železničním tématu se dočtete o rychlovlacích, které bývaly chloubou nacistického Německa a v našem cestopise vás zavedeme do Londýna. Každému se možná vybaví profláknutá místa jako Big Ben, Tower Bridge, Buckinghamský palác a Picadilly Circus… Co ale Gwendolen Avenue, Porchester Gate nebo Aston Abbotts? Tato místa už tak známá nejsou, přitom právě tady se během 2. světové války psaly zásadním způsobem dějiny naší země.

V dubnovém čísle můžete soutěžit o mnoho zajímavých cen. Ve hře jsou například vstupenky na premiéru filmu Úsměvy smutných mužů, knihy Muž a žena od Michala Viewegha, produkty ČD Bike, či poukázky do obchodní sítě PONT a Kilometrické banky ČD. Uzávěrka zasílání odpovědí na soutěže je 18. dubna 2018. Soutěžit můžete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy a do speciálních stojanů více než 300 železničních stanic i do vybraných obchodních center a čerpacích stanic. Pospěšte si, o časopis je velký zájem.

Chcete-li mít časopis ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách dubnového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 19. dubna 2018.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑