Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo dubnové číslo ČD pro vás!

02.04.2019 08:00

Dubnový magazín ČD pro vás přináší rozhovor se zpěvačkou Martou Jandovou. Jestli se dá o někom říct, že bere život takový, jaký je, i se všemi prohrami a bolestmi, je to právě Marta. I když ji potkalo mnoho smutných událostí, nikdy se z toho nehroutila a šla statečně dál. I za svým úspěchem, který si vydřela sama od píky – bez zásluh známého tatínka Petra Jandy.

Turistická sezona odstartovala, cyklopůjčovny ČD Bike jsou otevřené, cyklovlaky křižují Českem a dubnové číslo magazínu ČD pro vás je opět plné tipů na výlet po mnoha kulturních i přírodních zajímavostech. A nechybí ani zahraniční destinace. Je jaro, Velikonoce se blíží, proč si je neužít třeba ve Vídni? Zajímají vás záhady? Vydejte se spolu s Arnoštem Vašíčkemv rubrice Záhady na dosah ruky do Nízkého Jeseníku za legendami na tajemném hradu Sovinec.

Ani železniční fandové nepřijdou zkrátka. Máte rádi rychlovlaky? Nalistujte stranu 46 a přečtěte si pohádku o největším železničním obrození v moderních dějinách – čínské vysokorychlostní železnici.

Čeká na vás také mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře je například DVD Moravskoslezská mysteria, kniha Goldstein od Volkera Kutschera, vstupenky na představení z repertoáru Jihočeského divadla na Otáčivém hledišti v Českém Krumlově či poukázky do obchodní sítě PONT a Kilometrické banky ČD. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 17. dubna 2019. Soutěžit můžete zde.

Můžete se také účastnit fotografických soutěží. Buďte spolutvůrci nové rubriky Vlakem po Evropě a sdílejte s námi vaše příběhy a fotky z cest, nebo předveďte váš fotografický talent ve fotosoutěži s tématem „Kde bychom železnici nečekali“. Chcete o něm vědět více? Navštivte webové stránky ČD pro vás zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy, do speciálních stojanů více než 300 železničních stanic i do vybraných obchodních center a čerpacích stanic. Pospěšte si, o časopis je velký zájem.

Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách dubnového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 18.dubna 2019.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑