Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo dubnové číslo ČD pro vás!

31.03.2020 08:13

Když začala redakce ČD pro vás tvořit dubnové vydání, byl svět ještě zdánlivě v pořádku. Dnes, kdy se můžete začíst do jeho řádků, je bohužel už všechno jinak. Nové číslo ČD pro vás je tedy do značné míry unikátní. Tak trošku se tváří, že se nic neděje, a my v redakci pevně doufáme, že se k němu časem (třeba) vrátíte a načerpáte inspiraci k cestování po krásách nejen naší země v době, kdy tuto krizi společně překonáme. Mnoho zajímavých typů najdete v rubrice Vlakem na výlet nebo třeba v Cestování po ČR, kde vás zavedeme na východní Jesenicko.

Zahraniční destinace jsou nám dnes vzdálenější, než jsme si od počátků demokracie dokázali představit. A to dokonce i ty, do kterých jsme za minulých režimů mohli celkem bez problémů cestovat – na Slovensko nebo do Ruska. Buďme ale optimisté a veřme, že vlakem po Evropě se zase brzy vydáme. Třeba do Bánské Bystrice, kterou jsme navštívili na stranách 25 až 27, nebo až do dalekého Petrohradu, o kterém se dočtete v Cestopise.

Dubnový magazín ČD pro vás přináší také rozhovor s hercem Ivanem Trojanem. Mezi hereckými kolegy z Dejvického divadla je pověstný precizní přípravou na každou ze svých rolí. I díky tomu má jeden z nejpopulárnějších českých herců možná zase nakročeno k další křišťálové sošce. V kinech mají letos naplánovanou premiéru hned dva jeho nové filmy: komediální Bourák a strhující životopisné drama Šarlatán. Aby toho nebylo málo, šestinásobný držitel Českého lva se na divadelních prknech ujal režie a stal se i hlavní tváří nové reklamní kampaně Českých drah.

Kromě dalších pravidelných témat, jako je například to železniční, najdete od nového roku na stránkách ČD pro vás také pár nových rubrik. Jste plni očekávání, co se v nich dočtete? Zavzpomínejte s námi na první roky svobody na dvoustraně Divoké devadesátky. Můžete se také účastnit její tvorby a poslat nám vaše dobové fotografie se vzpomínkami. Více o soutěži najdete zde. Pár změn najdete i v zadní, „odpočinkové“ části magazínu s novými rubrikami Rok na zahradě či Móda a styl nebo se vzpomínkově pojatým receptem jako vystřiženým ze školních let.

V dubnovém čísle na vás čeká opět mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře je například audiokniha Setkání s tajemnem, kniha Dvakrát dole, jednou nahoře od spisovatelky Marcely Mlynářové, trička s železničními motivy či poukázky do obchodní sítě PONT a Kilometrické banky ČD. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 15. dubna 2020. Soutěžit můžete zde.

Časopis je až do vyčerpání zásob distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy, do speciálních stojanů více než 300 železničních stanic i do vybraných obchodních center a čerpacích stanic. Pospěšte si, o časopis je velký zájem. Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách dubnového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete již nyní zde.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑