Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo dubnové číslo ČD pro vás!

30.03.2021 07:57

Osobností dubnového magazínu ČD pro vás je český herec, komik, zpěvák a režisér Štěpán Kozub, o kterém se poslední dobou čím dál tím více mluví. Upozornil na sebe především běhěm minulého roku, kdy vznikla zábavná show plná improvizace a vtipu Tři tygři. Pochází ze slezského Javorníku. Vystudoval konzervatoř v Ostravě, do které se zamiloval a už tam zůstal. V ostravském divadle Mír se vypracoval až na uměleckého šéfa. Možná některé z vás překvapí, že je to velký trémista. Proč přestal Štěpán nosit spodní prádlo a jak jeho okolí přijímá jeho specifický smysl pro humor? O tom všem a více se dozvíte z našeho rozhovoru.

Věděli jste, že slavní bratři Baťové nepodnikali pouze v obuvnictví? Ve skutečnosti je jejich všestrannost zavedla do mnoha oblastí hospodářství, přesněji řečeno do čtyř desítek oborů výroby i obchodu. Mezi tyto se řadí investice do železnic nebo výroby letadel. Více o jejich uskutečněných i nerealizovaných plánech se dočtete v rubrice cestování po ČR. Přečíst si můžete také o mezinárodní trati, která vede podél Labe až do Drážďan nebo o tom, jak se v dnešní době prokázat ve vlaku jízdenkou. Cestopis s tipy na letní dovolenou vás tentokrát zavede na Slovensko, a to přímo do Vysokých Tater. Do vlaku si přibalte i kolo. Těšíme se, že s dubnovým vydáním přijde i jarní počasí.

Také v dubnovém čísle na vás čeká opět mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře je například kniha Tajuplné objevy, kniha Dítě na nástupišti. Nebo možnost vyhrát knihu z největšího nakladatelského domu v ČR Albatros Media. Soutěžit můžete také o poukázky do obchodní sítě PONT a Kilometrickou banku ČD. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 14. dubna 2021. Soutěžit můžete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy a do speciálních stojanů vybraných železničních stanic. Pospěšte si je o něj velký zájem. Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách dubnového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 15. dubna 2021.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑