Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo dubnové číslo ČD pro vás!

30.03.2022 07:10

Osobností dubnového magazínu ČD pro vás je frontman, zpěvák a kytarista známé české hudební skupiny Mirai Navrátil. Narodil se v japonském městě Ógaki, ale od tří let vyrůstal ve Frýdku-Místku. Přesto, že vystudoval Právnickou fakultu v Brně, rozhodl se dát přednost muzice. Vystřídal několik hudebních kapel a v roce 2015 vznikla kapela pojmenované jeho jménem Mirai. Vydali tři alba, získali cenu Anděl, Českého slavíka a letos vyprodali největší koncertní halu v Česku O2 arénu, kde chystají na podzim dva velké koncerty. Většinu autorských skladeb má na kontě právě sám Mirai. Vidět jste ho mohli také třeba ve StarDance. Jaký byl v dětství jeho sen a jak zvládá slávu? Nejen to se dozvíte z rozhovoru s Miraiem Navrátilem.

Věděli jste, že jeden z největších rozvojů dopravní techniky přišel v posledním desetiletí před druhou světovou válkou? K jakým průkopům došlo a jak vlastně vlaky ve 30. letech minulého století vypadaly? Nalistujte rubriku Železnice a vše se dozvíte. V cestovním tématu tentokrát zavítáme do Východní Moravy, odkud pochází například geniální valašský Edison Josef Sousedík. Co ten by asi řekl na příběh Lukáše Bardy, kterého přehlcení kyberprostorem málem zabilo. Více o jeho zkušenostech a vztahu k IT technologiím se můžete dočíst v rubrice Koho potkat ve vlaku. Pokud máte rádi vlaky, cestování a svobodu pohybu, jistě vás zaujme také cestopis z Polska. A podle našeho receptu můžete vyzkoušet knedlíčky dim sum, pochoutku na snídani, oběd i večeři. V dubnovém vydání se jistě nudit nebudete.

Také v dubnovém čísle na vás čeká opět mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře jsou například vstupenky na koncert Gautiera Capuçona a Jérôma Ducrose, předměty k filmu Spider-Man: Bez domova nebo kniha Železniční tratě Ústecko-teplické dráhy. Soutěžit můžete také o poukázky do obchodní sítě PONT a Kilometrickou banku ČD. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 13. dubna 2022. Soutěžit můžete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy a do speciálních stojanů vybraných železničních stanic. Pospěšte si je o něj velký zájem. Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách dubnového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 14. dubna 2022.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑