Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo květnové číslo!

29.04.2015 00:01

V květnovém čísle magazínu ČD pro vás si přečtete rozhovor se světově proslulým českým rybářem, Jakubem Vágnerem. Na konci května pořádá na rybníku Katlov u Kutné Hory, vůbec poprvé v ČR, Mistrovství světa dětí v lovu kaprů.

Do italské Kalábrie zavítáme v našem cestopise.  Dozvíte se, jak to vypadá v této části původní Itálie, jejíž bohatství je ukryto tam, kde o ně italský sever už dávno přišel – v nedotčené přírodě, pohnuté historii a lidech, které tu potkáte a s nimiž si budete užívat prostoru pod nehasnoucím africkým sluncem.

Časopis je od dnešního dne postupně distribuován do více než 100 vlaků vyšší kvality a do více než 300 železničních stanic do speciálních stojanů až do vyčerpání zásob. Pospěšte si, o časopis je velký zájem.

Chcete-li mít časopis ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách květnového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 22. května.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑