Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo květnové číslo!

27.04.2016 00:33

V květnovém čísle magazínu ČD pro vás si přečtete rozhovor s herečkou Vicou Kerekes. Tato zrzavá kráska s maďarskou krví se usadila v českých  filmech a díky rolím svůdných žen se stala sex symbolem poslední doby. Na sklonku léta ji diváci uvidí v novém snímku, v němž nebudou chybět adrenalinové scény. Temperamentní herečka tentokrát poleze po skalách.

V našem cestopise se podíváme, jak se cestuje nočním vlakem po Evropě. Za pět a půl dní se náš cestovatel podíval Budapeště, Mnichova, Paříže, Milána, Curichu a Berlína.

Časopis je od dnešního dne postupně distribuován do více než 100 vlaků vyšší kvality a do více než 300 železničních stanic do speciálních stojanů až do vyčerpání zásob. Pospěšte si o časopis je velký zájem.

Chcete-li mít časopis ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách květnového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 20. května 2016.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑