Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo květnové číslo!

25.04.2017 11:48

V květnovém čísle magazínu ČD pro vás si přečtete rozhovor s hercem Radimem Fialou. Zástupy fanynek od sebe musí občas odhánět. Sklenku dobrého vína jako jeho rytíř neodmítne nikdy. Dvakrát v týdnu vstupuje v bílém plášti lidem do obýváků a už osm let rozvíjí příběh lékaře „správňáka“ Petra Hanáka v nekonečném seriálu Ordinace v růžové zahradě. Herce Radima Fialu sága proslavila. Šel by do toho znovu? A co po něm žádají davy obdivovatelek?

V našem cestopise se podíváme do Chorvatska, stále oblíbené destinace českých turistů. Dozvíte se 10 důvodů, proč tam nejezdit, i 1 důvod, proč se tam vracet.

V květnovém čísle můžete soutěžit o spoustu cen. Ve hře jsou například knihy Zkrotit vlka, poukazy do wellness, cyklistické dresy ČD Bike, vouchery na bezplatné zapůjčení kola v cyklopůjčovnách ČD nebo Kilometrické banky ČD. Uzávěrka zasílání odpovědí na soutěže je 18. května. Soutěžit můžete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy a do speciálních stojanů více než 300 železničních stanic. Pospěšte si, o časopis je velký zájem.

Chcete-li mít časopis ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách květnového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 19. května 2017.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑