Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo květnové číslo!

01.05.2018 10:00

V květnovém čísle magazínu ČD pro vás si přečtete rozhovor s hercem Jaroslavem Duškem. Pro někoho je to alternativec a tak trochu blázen, který chodí bos a ignoruje zaběhnutá společenská pravidla. Pro jiné je to člověk, kterému není jedno, kudy se ubírá dnešní konzumní svět, a vrací se k přírodě, kde nachází pravdu a smysl. Pradávný odkaz Toltéků předává už řadu let v improvizačních představeních Čtyři dohody a Pátá dohoda, které jsou pravidelně vyprodané.
 
V rubrice 100 let spolu, v níž se věnujeme historickým tématům naší země, se tentokrát zaměříme na rok 1945 a konec jednoho z hlavních symbolů 2. světové války – slavného Véčka.
 
V železničním tématu oslavíme 50 let s Brejlovci a v našem cestopise vás zavedeme do Berlína. Byly doby, kdy neexistoval racionální důvod, proč v něm žít. Berlín se ale ze všech svých ran dokázal zotavit a dnes představuje dokonalou destinaci na víkendový únik. Anebo na celý život.
 
V květnovém čísle můžete jako vždy soutěžit o mnoho zajímavých cen. Ve hře jsou například vstupenky na Létofest či na festival PORTA (včetně CD Porta slaví 50), knihy Žena, která nemohla křičet od spisovatelky Christiny Doddové či poukázky do obchodní sítě PONT a Kilometrické banky ČD. Uzávěrka zasílání odpovědí na soutěže je 16. května 2018. Soutěžit můžete zde.
 
Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy a do speciálních stojanů více než 300 železničních stanic i do vybraných obchodních center a čerpacích stanic. Pospěšte si, o časopis je velký zájem.
 
Chcete-li mít časopis ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.
 
Více už na stránkách květnového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 17. května 2018.


Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑