Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo květnové číslo ČD pro vás!

30.04.2019 11:20

Květnový magazín ČD pro vás přináší rozhovor s šéfkuchařem Markem Fichtnerem. S kuchařskou zástěrou procestoval světové oceány na velkých výletních lodích, vařil v Německu, ve Švýcarsku, chystal bankety pro rodinu saúdského krále. Přesto dnes v restauraci Augustine na Malé Straně připravuje moderní variaci klasické české kuchyně. Nepochybuje totiž o její jedinečnosti ani zářné budoucnosti.

Jaro je v plném proudu, a proto jsme pro vás v květnovém čísle připravili mnoho zajímavých tipů na výlety. V rubrice Cestování po ČR jsme tentokrát zamířili na Vysočinu do Třebíče. Pokud ale plánujete vyrazit i po jiných regionech Česka, můžete načerpat inspiraci ve zcela novém cestovatelském portálu Českých drah – Vlakem na výlet, který je už nyní plný několika stovek výletů za přírodou, kulturou, železniční romantikou i gastronomií.

V magazínu nechybí ani zahraniční destinace, jako třeba Berlín či pod bájný Ararat. Zajímají vás nevysvětlené záhady a tajemství? Vydejte se spolu s Arnoštem Vašíčkem v rubrice Záhady na dosah ruky na hrad Houska. Ani železniční téma nepřijde v květnu zkrátka. Nastal čas, kdy slavné Kredence, které si pamatujeme z našeho dětství slaví 70 let. Neznáte je? Nalistujte stranu 46.

Čeká na vás také mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře je například DVD Labyrint záhad, knihy Povídky o nelásce a Historie státních drah 1918–2018 či poukázky do obchodní sítě PONT a Kilometrické banky ČD. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 15. května 2019. Soutěžit můžete zde.

Můžete se také účastnit fotografických soutěží. Buďte spolutvůrci rubriky Vlakem po Evropě a sdílejte s námi vaše příběhy a fotky z cest, nebo předveďte váš fotografický talent ve fotosoutěži s tématem „Kde bychom železnici nečekali“. Chcete o něm vědět více? Navštivte webové stránky ČD pro vás zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy, do speciálních stojanů více než 300 železničních stanic i do vybraných obchodních center a čerpacích stanic. Pospěšte si, o časopis je velký zájem.

Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách květnového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 16. května 2019.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑