Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo květnové číslo ČD pro vás!

27.04.2021 14:03

V květnovém čísle magazínu ČD pro vás vám představíme Elišku Podzimkovou, jednu z našich nejvyhledávanějších umělkyň z řad mladé generace. Život se s Eliškou zrovna nemazlil, přesto má za sebou mnoho pracovních úspěchů. Jako velmi mladá si prošla léčbou rakoviny, právě v té době se začla věnovat dokreslování fotografií a ilustracím. Díky sociálním sítím si umělkyně všimli až v New Yorku, deník Metro dokonce otiskl její práci na titulní straně. Jaké další úspěchy má za sebou a co říkala na to, když ji oslovili, aby ilustrovala světoznámou knížku Malý princ? Nejen o tom se dočtete v rozhovoru s Eliškou Podzimkovou.

Věděli jste, že ve městě Duchcov v severních Čechách trávil poslední léta svého života proslulý italský svůdník Giacoma Casanova? Nachází se zde zámek, v jehož knihovně působil jako knihovník a psal tu své paměti. Po jeho stopách se můžete vydat i vy. Více o turistickém výletě do krajiny, která byla v minulosti velmi zasažena těžbou uhlí, se dozvíte v rubrice Poznej Česko pěšky. Těžba uhlí poznamenala i další místa, dokonce se kvůli ní přesouval Mostecký kostel. Pomocí železniční dopravy rychlostí až tři centimetry za minutu. Nalistujte rubriku Tudy kráčely dějiny a dozvíte se více o historii Mostu. Tip na výlet po jedné z nejhezčích cyklostezek v Evropě přináší cestopis ze Švýcarska. A můžete také zkusit recept na populární šťavnaté kuřecí stripsy se sladkokyselou marinádou. Mnoho dalších zajímavých článků najdete v květnovém vydání.

Také v květnovém čísle na vás čeká opět mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře je například audiokniha Setkání s tajemnem, kniha Dům bez zrcadel nebo vláček Pendolino. Soutěžit můžete také o poukázky do obchodní sítě PONT a Kilometrickou banku ČD. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 19. května 2021. Soutěžit můžete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy a do speciálních stojanů vybraných železničních stanic. Pospěšte si je o něj velký zájem. Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách květnového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 19. května 2021.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑