Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo květnové číslo ČD pro vás!

03.05.2023 07:00

Osobností květnového magazínu ČD pro vás je nejhezčí muž světa roku 2022 Dominik Chabr. Tento chlapec z Mostu začínal jako skladník a dnes ho můžete vidět na billboardech​světoznámých značek jako nejkrásnějšího muže planety a vítěze soutěže Man of the Year 2022. Není to ale jen hezká tvářička, kromě modelingu se věnuje také své práci manažera ve strojírenství. Srší z něho cílevědomost a odhodlanost. Vítězství v soutěži mu převrátilo život vzhůru nohama. Získal díky tomu spousty zkušeností, ale především se podíval na úžasná místa, jako je třeba Bali nebo Thajsko. Jakou náhodou vznikl nápad, přihlásit se do soutěže Muž roku a jaké nároky má na potenciální partnerku? Nejen to se dozvíte v rozhovoru s Dominikem Chabrem.

Když se řekne panteři, lišky, sloni nebo žraloci, asi si hned představíte zvířata. Pod těmito zvířecími názvy se ale skrývají také vlaky, které brázdí koleje v Čechách, na Moravě i ve Slezsku. Je jich dohromady asi 200 a brzy se jejich počet téměř zdvojnásobí, především v případě panterů. Jaké charakteristické vlastnosti inspirovali k jejich pojmenování? O tom se dočtete v železničním tématu. Cestujícím dnes nestačí pouze dostat se z bodu A do bodu B za nějaký čas, ale zvyšují se nároky také na pohodlí. Moderní vybavení se stává samozřejmostí. A i proto České dráhy nakupují nové moderní vlaky. Nalistujte rubriku ČD pro vás a zjistěte, na jaké služby se můžete těšit v nových vlacích. V takovém moderním vlaku si pak třeba i užijete cestu do bývalého hornického města Katovice, které vás překvapí rozlehlými parky s mnoha atrakcemi. Tip na delší výpravu přináší cestopis, a to přesněji k nejjižnějším železnicím na planetě do odlehlého kouta Atlantiku a do Ohňové země v Argentině.  Vidět tam můžete dráhy, které vznikly kvůli velrybářským jatkám nebo zajištění provozu věznice, které už dnes slouží jako turistické atrakce. Ideálním místem pro květnové výlety u nás je krajina Hradecka, projeďte se vlakem do Chlumce nad Cidlinou nebo za zalesněnými kopci v Mlázovickém chlumu. V cestovní rubrice zjistíte, co všechno zde stojí za to navštívit. A podle receptu si tentokrát můžete uvařit švédské masové kuličky nebo luxusní sekanou. To vše a mnoho dalšího najdete v květnovém vydání ČD pro vás.

Také v květnovém čísle na vás čeká opět mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře jsou například voucher na film s Whitney Houston nebo plakáty Locomotif. Soutěžit můžete také poukázky do obchodní sítě PONT a Skupinovou víkendovou jízdenku ČD. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 17. května 2023. Soutěžit můžete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy a do speciálních stojanů vybraných železničních stanic. Pospěšte si je o něj velký zájem. Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách květnového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 18. května 2023.

 


Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑