Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo lednové číslo

05.01.2016 19:01

V novoročním čísle magazínu ČD pro vás si přečtete rozhovor s Evou Kejkrtovou Měřičkovou, která stojí v čele divácky nejoblíbenější divadelní scény. Jména jako Krobot, Trojan, Myšička, Plesl, Babčáková nebo Issová patří k největším hereckým hvězdám současnosti. Přesto zůstává ředitelka Dejvického divadla Eva Kejkrtová Měřičková sympaticky „obyčejná“. Má ráda starověký Egypt a příběhy faraonů. Ráda s divadlem cestuje vlakem a každé ráno se jí nechce vstávat.

V našem cestopise se podíváme v rámci Rallye Dakar až do Jižní Ameriky. Zjistíte, jaké to je, vyrazit sledovat na vlastní pěst souboje jezdců s nástrahami přetěžké trati.

Časopis je od dnešního dne postupně distribuován do více než 100 vlaků vyšší kvality a do více než 300 železničních stanic do speciálních stojanů až do vyčerpání zásob. Pospěšte si, o časopis je velký zájem.

Chcete-li mít časopis ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách lednového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 22. ledna 2016.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑