Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo lednové číslo!

03.01.2017 00:17

V novoročním čísle magazínu ČD pro vás si přečtete rozhovor s herečkou Jitkou Schneiderovou. Začínala v roli trochu naivní Hanky hledající spřízněnou duši v kultovních Samotářích, teď pomáhá dětem v reálném životě najít náhradní rodiče. Od malička byla pohybově nadaná, ale až úspěch v taneční soutěži StarDance ji nabil novou energií, kterou by ráda předávala dál.

V našem cestopise se podíváme do Keni, Země čistých duší a kalné vody. Krajina, kde si každý turista najde to své, od výšlapů na vrcholky vysokých hor, přes projížďky národními parky a obdivování divoké africké fauny a  flóry, až po surfování na vlnách Indického oceánu. A koho kromě klasických turistických zážitků zajímá i život místních, rozhodne se pro netradiční cestování s ubytováním v místních vesnicích, které kromě dobrodružství a zajímavých zkušeností může skýtat i nepohodlí.

Časopis je od dnešního dne postupně distribuován do více než 100 vlaků vyšší kvality a do více než 300 železničních stanic do speciálních stojanů až do vyčerpání zásob. Pospěšte si o časopis je velký zájem.

Chcete-li mít časopis ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách novoročního vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 20. ledna 2016.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑