Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo lednové číslo!

02.01.2018 16:53

V lednovém čísle magazínu ČD pro vás si přečtete rozhovor s Kamilou Rundusovou. Nikdo jí neřekne jinak než Kamu. V devatenácti letech se bez znalosti angličtiny učila vařit na druhé půlce zeměkoule, ve dvaadvaceti se projedla celou Asií, v šestadvaceti vymyslela koncept nové restaurace a o rok později vydala vlastní Nejbarevnější kuchařku.

V našem cestopise vás zavedeme do Sarajeva. Mnohým se s názvem tohoto města vybaví sedm kulí. V cestopise se ale dozvíte, že ve skutečnosti je vše trochu jinak…

V lednovém čísle můžete soutěžit o mnoho zajímavých cen. Ve hře jsou například knihy Bez slitování, vouchery do privátní sauny nebo whirlpoolu či poukázky do obchodní sítě PONT nebo Kilometrická banka ČD. Uzávěrka zasílání odpovědí na soutěže je 17. ledna 2018. Soutěžit můžete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy a do speciálních stojanů více než 300 železničních stanic i do vybraných obchodních center a čerpacích stanic. Pospěšte si, o časopis je velký zájem.

Chcete-li mít časopis ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách lednového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 18. ledna 2018.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑