Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo lednové číslo ČD pro vás!

02.01.2020 09:25

Loňský ročník je za námi a s ním i pár stálých rubrik, které jsme nahradili novými, neokoukanými. Jste plni očekávání, co nového v nich najdete? V listopadu jsme oslavili třicet let od revoluce a těšíme se ze vzpomínek na první roky svobody. V redakci jsme se proto rozhodli dát tomuto neklidnému období trochu prostoru na nové dvoustraně Divoké devadesátky. Pár změn najdete i v zadní, „odpočinkové“ části magazínu s novými rubrikami Rok na zahradě či Móda a styl nebo se vzpomínkově pojatým receptem jako vystřiženým ze školních let.

Nemusíte se však obávat, že bychom zavrhli tradiční rubriky, jako je např. rozhovor, cestopis, železniční téma a Cestování po ČR. Lednový magazín ČD pro vás přináší rozhovor s reportérem a průvodcem Jankem Rubešem. Chtěl být jako Steven Spielberg a točit dojemné filmové trháky. Místo toho se ale postavil před kameru a s ním, většinou nedobrovolně, i pražští pouliční podvodníci. V seriálu Praha vs. prachy vznikajícím pro TV Seznam odhaluje praktiky nepoctivců, kteří se živí okrádáním především turistů. Díky tomu získal obrovskou popularitu jak u nás, tak i v zahraničí, protože upozorňuje nejen na nástrahy, ale také na krásy naší země. Přesto nemůže jít centrem Prahy, aniž by ho nedoprovázela nervozita, na jakého lapku zase narazí. Jak se žije Janku Rubešovi s pověstí ochránce důvěřivých cizinců?

I v tomto čísle vám přinášíme mnoho cestovatelských tipů. Inspiraci najdete v rubrice Vlakem na výlet nebo třeba v Cestování po ČR, kde vás zavedeme do Podkrkonoší. Nijak daleko to není ani vlakem do Innsbrucku, města lyžování, který jsme navštívili na straně 25 a 27 a inspiraci na exotičtější dovolenou můžete načerpat v rubrice Cestopis.

Fotografická soutěž na téma „Kde bychom železnici nečekali“ byla ukončena. Můžete se však účastnit nové rubriky Divoké devadesátky, v níž se budeme celý rok postupně věnovat největším tématům porevolučních let i fenoménům tohoto období až do začátku nového milénia. Více o soutěži najdete zde.

V lednovém čísle na vás čeká opět mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře jsou například DVD Tajemství Voynichova rukopisu, knihy Největší záhady české historie, roční předplatné časopisu Železničář či poukázky do obchodní sítě PONT a Kilometrické banky ČD. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 15. ledna 2020. Soutěžit můžete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy, do speciálních stojanů více než 300 železničních stanic i do vybraných obchodních center a čerpacích stanic. Pospěšte si, o časopis je velký zájem. Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách lednového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 16. ledna 2020.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑