Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo lednové číslo ČD pro vás!

05.01.2022 08:37

Osobností lednového magazínu ČD pro vás je jeden z našich nejúspěšnějších spisovatelů Patrik Hartl. Vystudoval však filmovou a televizní režii, které se dnes také věnuje. Psát romány začal až po třicítce a mezi jeho nejúspěšnější patří například Okamžiky štěstí nebo Nejlepší víkend. Své příběhy představuje i na filmovém plátně či divadelních prknech. Sám zrežíroval snímek Prvok, Šampón, Tečka a Karel, který se v loňském roce stal divácky nejúspěšnějším filmem a v kinech ho shlédlo téměř 600 tisíc lidí. Jeho nejnovějším knižním počinem je román s názvem 15 kroků lásky. Co dělá, když přijde tvůrčí krize a komu jako prvnímu dává číst své knižní novinky? Nejen to se dozvíte v rozhovoru s Patrikem Hartlem.

Věděli jste, že takzvané patráky neboli patrové vozy jsou skoro staré jako železnice sama? Dnes do nich pohodlně nastupujeme a sami si vybíráme, jestli zůstaneme dole nebo zamíříme do horního patra, které nám poskytne výhled na krajinu. Jak to ale vypadalo, když dvoupodlažní vozy začínaly, a v čem spočívá jejich úspěch? Nalistujte rubriku Železnice a vše se dozvíte. Pokud vás zajímá, jak vypadá doprava na jiném světadíle, přečtěte si lednový Cestopis z Brazílie, který popisuje hned několik dopravních zajímavostí, které lze objevit v šesté nejlidnatější zemi světa. Dozvíte se také užitečné tipy, například jak si zdarma rezervovat místenky ve vlaku nebo jak si aktivovat věrnostní program a získávat ČD Body. A kdo rád vaří, může zkusit třeba recept na tradiční cizrnovou polévku s chilli papričkou a chorizem. To vše a mnoho dalšího najdete v lednovém vydání.

Také v lednovém čísle na vás čeká opět mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře je například kniha Prvok, Šampón, Tečka a Karel nebo kniha Jedou dva muži ve vlaku. Soutěžit můžete také o poukázky do obchodní sítě PONT a Kilometrickou banku ČD. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 19. ledna 2022. Soutěžit můžete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy a do speciálních stojanů vybraných železničních stanic. Pospěšte si je o něj velký zájem. Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách lednového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 19. ledna 2022.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑