Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo lednové číslo ČD pro vás!

04.01.2023 05:50

Osobností lednového magazínu ČD pro vás je český herec Miroslav Hanuš. Sám sebe považuje spíše za divadelního herce, k větším filmovým rolím se dostal až v pozdějším věku a to například ve filmech Lidice, Přijde letos Ježíšek?, Tři bratři, Šarlatán nebo Modelář. Do povědomí diváků se zapsal především rolí v populárním seriálu Ulice, kde ztvárňuje postavu radního Antonína Hložánka. A pokud patříte mezi fanoušky českých detektivek, jistě ho znáte jako šéfa mordparty ze seriálu České televize Případy 1. oddělení. V loňském roce jste ho mohli vidět třeba v televizní minisérii Podezření, kde exceloval po boku Kláry Melíškové. Vedle herectví se věnuje také divadelní režii. Co ho nejvíce baví na divadelních prknech a jaké nejcennější doporučení dostal od svých hereckých kolegů? Nejen to se dozvíte v rozhovoru s Miroslavem Hanušem.

Jak těžké může být překonat Švýcarské Alpy? Kdysi je jako první překročil vojevůdce Hannibal. Několik tisíc bojovníku tehdy zahynulo. Dneska už jsou zcela jiné možnosti, můžete jednoduše sednout na vlak a díky nejnovějšímu Gotthardskému úpatnímu tunelu, dlouhému 57 kilo – metrů, dorazíte z Basileje do Milána za 4 hodiny a 45 minut. Pokud vás zajímá, jaká historie k tomuto pokroku vedla, nalistujte železniční téma. A co takhle na skok do Jizerských hor, třeba to Tanvaldu? Najdete tu nejen turistické pěšiny vedoucí k těm nejzajímavějším rozhlednám či vyhlídkám, ale také se můžete vydat třeba do Příchovic, které někteří považují za bájný Liptákov, neodmyslitelně spojený s českým géniem Járou Cimrmanem. Více o tom, co navštívit v tomto malebném kraji, se dočtete v cestovní rubrice. V ČD servis se dozvíte například o novinkách týkajících se nového jízdního řádu 2023 nebo kam vyrazit vlakem po Evropě. Tentokrát zavítáme do Salcburku, který se bohatou historií prakticky rovná Vídni nebo Praze. Cestopis nás zavede na Gibraltar, jedinou kolonii v Evropě. Na mapě je sice maličký, ale strategickým významem to snadno dohání. A pokud chcete nastartovat nový rok zdravě, vyzkoušejte náš tip ma vylisovanou šťávu. To vše a mnoho dalšího na vás čeká v prvním letošním vydání.

Také v lednovém čísle na vás čeká opět mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře je například voucher na film Princezna rebelka nebo (audio)knihy s tajemnem. Soutěžit můžete také o poukázky do obchodní sítě PONT a Skupinovou víkendovou jízdenku ČD. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 18. ledna 2023. Soutěžit můžete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy a do speciálních stojanů vybraných železničních stanic. Pospěšte si je o něj velký zájem. Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách lednového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 19. ledna 2023.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑