Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo lednové číslo ČD pro vás!

03.01.2024 08:00

Vyplňte alternativní text Osobností lednového magazínu ČD je herečka Tatiana Dyková. Již v šestnácti letech začala točit filmy. Od té doby jde už třicet let z jednoho projektu do druhého. V šesti desítkách filmů se vžila do feťačky, matky válečných hrdinů nebo třeba Američanky, která se přestěhuje do Česka a myslí si, že je tak trochu princezna Diana. Poslední jmenovanou roli si aktuálně zahrála v pokračování filmu Aristokratka, který má premiéru tento měsíc. Co musí mít dobrý film aby ji oslovil a jak se učí scénáře? Nejen to se dozvíte v rozhovoru s Tatianou Dykovou.

Říká vám něco pojem Nez cassé? V roce 1964 přišly Francouzi s mašinami, které byly úplně jiné, než které do té doby jezdily po francouzských kolejích. Neskutečně dlouhé stroje byly specifické svým čelem. Na krásky se zalomeným nosem, jak se jim česky říká, se můžete podívat v železniční rubrice. S novým rokem přichází nové  jízdní řády a tarify. Přečtěte si, jaké nové aplikace na In Kartu jsou nyní k dispozici, kam lze vyrazit s Včasnou jízdenkou Evropa nebo jaké výhodné ceny si České dráhy připravily pro lyžaře, kteří přijedou na hory vlakem. A pokud si zrovna potřebujete připomenout, že realita není tak tragická, jak se občas zdá, začtěte se do vyprávění o událostech, které sužovaly Jihlavu za třicetileté války. Nebo se inspirujte cestopisem z Portugalska, kde můžete objevit nejen krásné uličky, známé žluté tramvaje, ale také gigantické útesy a největší vlny na světě. V lednovém vydání se rozhodně nudit nebudete.

Také v lednovém čísle na vás čeká opět mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře jsou například voucher na snímek Úsvit nebo lokomotiva RAPPA. Soutěžit můžete také o poukázky do obchodní sítě PONT a Skupinovou víkendovou jízdenku ČD. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 19. ledna 2024. Soutěžit můžete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy a do speciálních stojanů vybraných železničních stanic. Pospěšte si je o něj velký zájem. Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách lednového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 22. ledna 2024.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑