Reklamní magazín Českých drah


Vyšlo listopadové ČD pro vás!

01.11.2023 08:00

Vyplňte alternativní text Osobnostmi listopadového magazínu ČD pro vás jsou členové kapely Tata Bojs.  Zvukově nezaměnitelná kapela stojící přesně uprostřed české hudební scény na pomezí mainstreamu a alternativy. Založili ji dva spolužáci Milan Cais a Marek Huňát (Mardoška) na základní škole. Stálou sestavu dále tvoří Vladimír Bár, Dušan Neuwerth a letošní nováček Matěj Belko. Od prvního koncertu 29. června 1988 se postupně stali atrakcí české klubové scény. Chemie, humor a přátelství zakladatelů je spojují už 35 let. V roce 2004 získalo jejich Nanoalbum čtyři hudební ceny Anděl. Poslední album nazvané Nula vydali v roce 2020. Co v nejbližší době chystají a kdy plánují dokončit film o kapele? Nejen to se dozvíte v rozhovoru s členy kapely Tata Bojs.

 Kouzelná jízda od švýcarských ledovců až k italským vinícím? Ne vždy je rychlost to nejdůležitější, to dokazuje jeden z nejpomalejších expresů na zeměkouli, který je vyhledáván turisty z celého světa. Bernina Express využívá jedinečná technická díla a letos slaví 50 let. V železniční rubrice si můžete přečíst více o jednom z nejoblíbenějších švýcarských turistických vlaků. Za krásnými výhledy můžete vyrazit i u nás, co třeba do romantického Benešova na zámek Konopiště? Nebo na vyhlídku Panská skála. Více tipů najdete v cestovní rubrice, kde tentokrát zavítáme do Dolního Posázaví a Benešovska. V ČD servis se dozvíte o nových spojích, které chystá jízdní řád na rok 2024. A jelikož přichází předvánoční období, co takhle zajet si vlakem za jedinečnou událostí do Pardubic? V advertorialu vám poradíme, jak si Advent a jeho magickou atmosféru užít na maximum. Za trochou polské historie, lázeňství či minipivovary nás vezme cestopis do Dolního Slezska. Polsko je letos v kurzu, třeba zaujme i vás. Pobavte se jedním z případů inspektora Bohemíra a na závěr vyzkoušejte originální recepty s chutí Orientu. To vše a mnoho dalšího vám přinese listopadové vydání ČD pro vás.

 Také v listopadovém čísle na vás čeká opět mnoho soutěží o zajímavé ceny. Ve hře jsou například voucher na snímek Gran Turismo nebo vláček RAPPA. Soutěžit můžete také poukázky do obchodní sítě PONT a Skupinovou víkendovou jízdenku ČD. Uzávěrka zasílání soutěžních odpovědí je 15. listopadu 2023. Soutěžit můžete zde.

Časopis je od dnešního dne až do vyčerpání zásob postupně distribuován do více než 500 vlaků vyšší kvality, regionálních spojů v okolí Prahy a Ostravy a do speciálních stojanů vybraných železničních stanic. Pospěšte si je o něj velký zájem. Chcete-li mít magazín ČD pro vás doma v den vydání a s jistotou, že se stihnete zúčastnit všech našich soutěží o zajímavé ceny, objednejte si předplatné zde.

Více už na stránkách listopadového vydání časopisu ČD pro vás. On-line verzi magazínu naleznete zde od 16. listopadu 2023.Předplatné za 30 Kč měsíčně

Chcete zasílat magazín
až do vaší schránky?

Objednejte si předplatné

Proč inzerovat s námi?

Magazín vychází v nákladu 60 000 výtisků a jeho čtenost dosahuje až 600 tisíc.“

Buďte vidět v našich vlacích

Novinky o soutěžích a časopisu

Přejete si dostávat informace o nových soutěžích do vaší e-mailové schránky?

Novinky o soutěžích a časopisu

© 2024, České dráhy, a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Přejít na mobilní verzi

Nahoru ↑